Adrienn08

Regisztráció dátuma: 2013. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme Ultimate Keratinnal

Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme Ultimate Keratinnal
2015. május 23.

Az N3-as, középbarnával festettem, fekete lett. Mondjuk számítottam rá, hogy sötétebb lesz, de azt nem, hogy ennyire, viszont nem bánom.:D Nagyon szép színe van, a hajam pedig iszonyat fényes és puha. A kopására viszont kíváncsi leszek.

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező
2015. május 23.

Update: eltelt 3 nap és megvolt az első hajmosás. Iszonyat sok fekete lötty jött még le a hajamról, már szinte teljesen vörös újra, csak elöl 1-1 nagyobb tincs fekete. Még mindig nagyon igénytelennek nézek ki...:D Fényben a fekete inkább már zöldnek hat...érdekes...

Barnát szerettem volna a szintén barnára festett, de Vuk vörösre kopott hajamra, viszont csak egyetlen sötét árnyalat volt, ébenfekete. Nem bántam, gondoltam, kipróbálom, úgyis kikopik, az előírt időnél 10 perccel tovább hagytam fent, lemosás ok, a bőröm sem fogta meg, vízzel simán lejött, de a színe... Az alja középbarnának mondható, rendben is lenne, számítottam rá, hogy igazi fekete nem lesz, a tövem kb. 3 centin viszont ugyanúgy virít, egyáltalán nem fogta be, a frufrum alja pedig fekete, úgyhogy most megint elég hülyén nézek ki. A hajam viszont szép fényes és puha, az alján még a szín is tetszene, de az a fránya tő...cseppet igénytelennek nézek ki, pedig pont ezt akartam elkerülni.:D

Balea Bezaubernde Freude Testápoló Krém Sárgabarack és Bazsalikom Illattal

Balea Bezaubernde Freude Testápoló Krém Sárgabarack és Bazsalikom Illattal
2014. augusztus 22.

Csodát azért nem tesz, de egész szépen hidratál. Az illata nagyon tetszik, melegben pedig kellemesen hűsít. Nekem kicsit nehezen szívódik be és egy kis zsíros érzetet is hagy sajnos.:S Mindezek ellenére 4*

1 MÁRKA