Adrienn7

Regisztráció dátuma: 2018. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nature Box Mandula Testápoló

Nature Box Mandula Testápoló
2020. október 16.

Semmilyen testápolót nem viselek el magamon, ez az egyetlen amit nem mosok le azonnal a felkenés után.
Nagyon kevés kell belőle, amit kb. 5 percen belül be is szív a bőröm. Illatával sincs bajom.

Foreo Call It a Night UFO Activated Mask

Foreo Call It a Night UFO Activated Mask
2020. október 16.

Rengeteg szérum van a csomagolásban, mindig félrerakom kb. a felét következő alkalomra. UFO-s felvitel után, mindig nedves kézzel átmasszírozom az arcomat hogy amit nem szívott még be a bőröm, az is eltűnjön róla. Kevés termék van, amit elviselek este az arcomon, ez az egyik. :)
Telefonról személyre szabott beállítással szoktam inkább használni, mert nekem kevés a 90 másodperc.

Foreo Youth Junkie UFO-Activated Mask Facial Treatment

Foreo Youth Junkie UFO-Activated Mask Facial Treatment
2020. október 16.

Rengeteg szérum van a csomagolásban, mindig félrerakom kb. a felét következő alkalomra. Nagyon jól hidratál, telefonról személyre szabott beállítással szoktam inkább használni, mert nekem kevés a 90 másodperc. Használtam már reggel és este is, ha valaki szereti ha kicsit fényesebb a bőre akkor nagyon jó smink alá is. Estére az UFO-s felvitel után nedves kézzel bemasszírozom az arcomba be nem szívódott terméket. Reggelre mindig kisimult bőrrel ébredek :)