Adrika

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Pearl & Beauty Golyós Dezodor

Nivea Pearl & Beauty Golyós Dezodor
2018. március 10.

Imádom ezt a dezodort, főleg az illata miatt, na de persze a hatásáról sem kell megfeledkezni, hiszen az is tökéletes. Mindig visszatérek hozzá.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sajnos le kell pontoznom szegényt, pedig nagy volt a szerelem. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy semmit nem használ, pedig alapvetően nem vagyok annyira izzadós fajta. Pár óra múlva (télen) olyan, mintha nem is kentem volna semmit magamra. Nem tudom mi történhetett.

Avon Perceive Dew EDT

Avon Perceive Dew EDT
2018. március 10.

Alapvetően én is zöld/kék illat ellenes vagyok. Vagyis voltam ezidáig. Nemrég kaptam ajándékba ezt a parfümöt és kellemeset csalódtam, olyannyira, hogy a kedvenc illatom lett. Friss, tavaszi, nem tolakodó és talán kicsit édeskés. Rajtam meglepően tartós is, viszont olvastam, hogy mások azt írták hamar elillan. Én reggel 7-kor fújtam magamra és késő délután is még éreztem az illatot.

Flormar Full Color Körömlakk

Flormar Full Color Körömlakk
2018. március 7.

Nem olyan rég fedeztem fel ezt a lakkot, pontosabban fél éve már, hogy használok pár színt. Azt kell mondanom, hogy az eddigi legjobb körömlakk amit valaha próbáltam! Valóban egy rétegben is NAGYON jól fed, és általában én a másodikat már nem is szoktam felvinni. Gyorsan szárad és szerintem nagyon tartós is, 5 napot simán kibír. Eddig az essence lakkokért voltam oda, de ez vetekszik azzal is. :)

1 smink