adrika0417

Regisztráció dátuma: 2013. március 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Hajpakolás

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Hajpakolás
2020. november 6.

Ma vettem meg mert elfogyott a Hair food banános hajpakolásom és már kicsit váltani akartam, mert hozzászokott a hajam. Véletlenül találtam rá, kókuszos már megvolt. A hajam vekonyszalu és szokitett ezért kell neki az extra ápolás. Az illata valami isteni. 🥰 Full karácsony érzése lesz tőle az embernek. 😁 Fürdés közbe amíg rajta volt a hajamon folyamatosan szagolgattam. Könnyű utana kifesulni a hajat (igaz én használtam kifesulo sprayt + hajvegapolo olajat) de sokkal kevesebb haj marad a fesube , szárítás után pihepuha & illatos frizkó. Mehet az 5 csillag.🙂✌️

Balea Anti-Schuppen Sampon

Balea Anti-Schuppen Sampon
2020. június 15.

Tresemme sampon nagyon bekorpasitotta a hajam (pedig szuper, fáj érte a szívem 🥺) utána rögtön Head & Shoulders után nyúltam, de hiába mostam vele hajat makacs, nagy korpak maradtak a fejboromon (nagyon ciki volt). Utána gondoltam van nekem Baleas samponom erre a célra. És ittjon a csoda - amit a drága, márkás sampon nem tudott megoldási, arra az olcsó Baleas sampon első használatra megoldotta. 😁 Nem kérdés melyik megy a kukába és melyiket érdemes használni másnak is, ha erre kerül a sor. ☝️

Oriflame Pure Skin Faszéntartalmú Lehúzható Arcmaszk

Oriflame Pure Skin Faszéntartalmú Lehúzható Arcmaszk
2020. június 15.

Régóta megvan, néha használom csak amikor van rá időm. Amikor felkenem kicsit csípi a szemem, de hamar megszunik. Lassan szárad nálam, használat után bőr puhább - tisztább kinézetű. Nem egy csodaszer, de teszi a dolgát. 😊