Adrikaszabo

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Vivid Matte Folyékony Rúzs

Maybelline Vivid Matte Folyékony Rúzs
2016. szeptember 22.

Nekem is a 05-ös Nude Flush árnyalat van meg. A színe szerintem gyönyörű, viszont nekem nem szárad teljesen mattra, és sokkal kevésbé tartós, mint mondjuk a Pupa matt folyékony rúzsa, aminek egy hasonló árnyalatát használom. Mivel picit csúszkál, piros vagy bordó árnyalatban nem venném meg, pedig a színeik gyönyörűek.

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2016. szeptember 22.

Egész nap tart, nem kenődik, nem kopik, és ha felvitel után átfésüljük, nagyon természetes hatást érhetünk el vele. a 04-es árnyalat van meg, ami szerencsére nem vöröses barna, de szándékomban áll megvásárolni a világosabb változatát, de már hónapok óta hiánycikk, alig várom, hogy feltöltsék a készletet. Amióta ezt használom, folyamatosan kapom a bókokat, hogy milyen szép a szemöldököm, mit használok rá :) Nálam jelenleg ez a kedvenc szemöldök formázó termék. Egyetlen negatívum számomra, hogy a hozzá adott ecset használhatatlan, mivel túl vastag és tömött, túl sok festéket vesz fel, ezáltal túl erős vonalat húz, amit én személy szerint nem szeretek. Ettől függetlenül nem vonok le csillagot, csak másik ecsettel használom :)

Treacle Moon Sweet Apple Pie Hugs Krémtusfürdő

Treacle Moon Sweet Apple Pie Hugs Krémtusfürdő
2016. június 26.

Nagyon finom illata van, nem szárít. Hidegebb időben tuti újra vevős (amúgy is nagy almás pite fan a család)