Adrirawia

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém
2019. december 23.

Keveset nyomva a kezemre nincs az a nagyon zsíros hatás. De azért nem fogdosom utána a telefont.
Citromos-túrós süteményre emlékeztet az illata, imádom.
Ár-érték arányban szerintem megfelelő.
Eddig még csak 3x kentem be vele a kezem, hol többet, hol kevesebbet nyomva, többnél nem szívódott fel rendesen.

Balea Shampoo Pure Frische

Balea Shampoo Pure Frische
2018. október 14.

A hajam szeret zsírosodni, szóval úgy gondoltam, kipróbálom.
Az x. mosás után, úgy voltam vele, nem érdekel, hogy zsírosodik, csak a fejviszketés szűnjön meg.
Az idő alatt, míg ezzel mostam a fejem, már hajmosás után pár perccel bizsergett a fejbőröm, és szét szerettem volna vakarni. Emiatt többször kellett vele hajat mosnom, reménykedtem, hogy elmúlik a bőrirritáció. Nem múlt el.
Tapasztalat:
sebesre kivakartam a fejbőröröm, korpásodott, a zsírosodással nem lehetett mit kezdeni.
S o h a t ö b b e t.

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo
2018. október 14.

Történet: úgy gondoltam, ha már van DM kártyám, akkor gyűjtsünk is rá pontokat. Ezért vettem elsőnek egy almás sampont, dm, saját márkás, minden. Hogy majd jó lesz a fejbőrőmnek. (nem volt az.) Váltanom kellett. A rossmanos érzékeny fejbőrre lévő samponja (saját márkás) jó volt, de lásd fentebb, használjuk ki, hogy van dm kártyám... Addig-addig kutakodtam, míg rátaláltam erre a samponra, illetve egy másikra, de ott sem voltak túl pozitív értékelések, és úgy gondoltam ezt veszem meg.
Tapasztalat:
Első hajmosásnál tartok még, és végre nem viszketett a fejbőröm. Az almásnál sajnos igen. Az illata van, de nincs, jól habzik, jól ki is tudom mosni,szóval nekem ez teljesen be fog válni, úgy néz ki.
Majd updateelek.