Aemese

Regisztráció dátuma: 2014. december 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2015. október 26.

Két hete használom és eddig nagyon elégedett vagyok. Régóta keresek egy hasonló krémet, amelyet színezett, nem irritál, jó illatú és ami a legfőbb nagyon világos bőrűeknek találtak ki. Rengeteg BB krémen vagyok túl, jó drágákon is, de mindegyik sötétebb volt a bőrömnél, és ezért ha felkentem vagy a nyakamon, dekoltázsomon, fülemen is végig kellett kenni, hogy ne legyen feltűnő a színkülönbség. Ez az első krém, amelynél elég csak az arcomra kenni és nagyon jól leplezi az áttetsző bőröm miatti szem alatti sötét karikákat is. Nagy problémám még a periorális dermatitis, amely jellemzően pirosodást okoz az államon és az orrom alatt. Ezt a területet a legtöbb krém irritálja, ezért nem használhatok rá bármit. A legtöbbször csak Alkseborral kenem. Szerencsére ezt fel tudom vinni normálisan az Alksebor kenőcs fölé. Még problémám a túl tág pórusok az orcákon. Az olajosabb BB és CC krémek ezeket a pórusokat rendre kiemelték, mert olajossá tették a felületüket. Ez a krém az első, amely inkább elfedi őket. Napközbeni viselése egyszerű, nem érzem, hogy színezett krém lenne az arcomon, pedig a többi színezett krémnél mindig előfordult a kicsit maszkos hatás érzése. Ami még plusz pont, hogy az ára is megfizethető. Eddig csupa jót tudok mondani, bár szerintem akinek nem ennyire extrémül világos és pirosodásosra hajlamos a bőre, mint nekem lehet, hogy más tapasztalatokról fog beszámolni.

Balea Dry Golyós Deo

Balea Dry Golyós Deo
2014. december 17.

Ez egy nagyon jó kis dezodor, igen olcsón.

Alksebor Kenőcs

Alksebor Kenőcs
2014. december 17.

Szintén perioralis dermatitiszre használom ezt a kenőcsöt, Eléggé be volt gyulladva a bőrfelület, mielőtt használni kezdtem, nagyon piros volt már, de ez a kenőcs elég hamar rendbe tette úgy hogy előtte minden alkalommal mosdókenőccsel lemostam az arcom. Perioralis dermatitisre eddig nem találtam jobbat, pedig már mindenféle szappant, gomba ellenes kenőcsöt, biokozmetikumot próbáltam. Az illata olaj, mintha az öreg rózsaolajnak, nagymamám egyik régi kenőcsét juttatja eszembe.

UPDATE: Azt írjátok, hogy kivonták a forgalomból? Nos ezt a kenőcsöt idén decemberben vettem kb két hete, és online patikákban szintén látom raktáron.