Afrocska

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó Fluid 16H

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó Fluid 16H
2019. május 23.

Kozmetikus tanácsára kezdtem használni jó pár évvel ezelőtt. Sokadik vásárlás után mintha megváltozott volna a termék, és nagyon olajos lett, :( (teljesen kizsírosodott az arcom tőle) Úgyhogy a 3D-s korrekciós testvérére váltottam (kevésbé tűnt olajosnak, és az inkább krémesebb állagú) De amíg jó volt, addig nagy szerelem lángolt köztünk :) - a változás miatt -2* mert az nagyon meghatott -

Bioderma Cicabio Pommade

Bioderma Cicabio Pommade
2019. május 23.

Kozmetikai microtűs kezelés után használtam, vagyis konkrétan e célból vettem meg, hogy a kezelések után a tűnyomokat valami segítsen gyógyítani. Úgy érzem valamelyest segített, bár nem vagyok benne biztos, hogy csak ez, de a gyógyulási folyamatot segítő "csapat" tagja volt ő is. Én szeretem az állagát, a semleges illatát, simán hidratálás céljából is feldobom éjjelre, vagy nappal smink alá. Szeretem, de nem olyan durván csodaszer és sajna marha drága is :( .

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. május 23.

Már sokat olvastam róla, és persze "vééééletlenüüül" be is mentem egy patikába, hogy meglessem a kis csodát. Természetesen egyetlen egy darab volt a polcokon, így persze meg is mérgezett az "utolsó darab, legyen már a tiéd" érzés, ráadásul valami nem tudom milyen nap alkalmából egy kis kedvezményt is kaptam, úgyhogy "véééletlenüüül" meg is vettem.. :D Eddig sajnos csak 1x sikerült használnom, mert nem igazán van mostanában olyan tűző nap, de aznap amikor viseltem fura érzés volt. Lehet én vagyok a béna, de nem éreztem igazán jól magam a viselésétől, van ahol megült a krém, van ahol száraz volt, volt ahol meg felzsírosodott. Nekem nem adta be azt a "húha" érzést, de azért 1 nap viselésétől nem fogom leírni, így eddig csak 3 csillagot kapott. Remélem később elkápráztat, mert égen-földön keresek olyat amit nyáron hordhatok, nincs tele az összetevőlistája szeméttel, és még jó is. :)

1 MÁRKA