agi.greendaygirl

Regisztráció dátuma: 2011. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 22 eladás
Megnézem

Milva Sampon Sörélesztővel

Milva Sampon Sörélesztővel
2020. december 22.

csak termékmintákat használtam belőle párszor, nem rendeltem meg mert nem győzött meg. Igazából megtisztítja a hajam, de ezen kívül semmi extra. Egyáltalán nem érzem, hogy tartást adna, vagy hogy javítana az állapotán - fényesség, puhaság, hidratáltság bármi terén.

Milva Kinin Sampon

Milva Kinin Sampon
2020. december 22.

termékmintában próbáltam, de inkább a fortét rendeltem meg. Semmi extra, jól tisztít, picit talán javít a haj állagán. Lehet, hogy legközelebb inkább ezt rendelem, a forte gubancolja a hajam, kicsit macerás, ezzel egyszerűbb az élet :)

Milva Szulfátmentes Avokádó és Kinin Sampon

Milva Szulfátmentes Avokádó és Kinin Sampon
2020. december 22.

jó sampon, valóban jól ápolja a hajat. Nekem alapvetően vékonyszálú, viszonyleg könynen zsírosodó, de közben a hajhosszon és végeken könnyen száradó, töredező hajam van, így szeretem, ha van, valami "ápolós" sampon is a repertoárban.

Önmagában is jó, de a legjobban úgy vált be nekem, hogy a kinin forte sampon után használom (egy mosáson belül, először a forte aztán ez), mert amúgy picit gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, de persze olajtartalmú sampontól ez nem akkora meglepetés. Nem kizárt, hogy újraveszem majd.

Egészen másképp habzik, mint az általam eddig használt SLS mentes samponok (insight), de amúgy nagyon jó puha, hidratált, fényes lesz tőle a hajam, szóval szeretem.

30 ÖSSZETEVŐ