Ágic@

Regisztráció dátuma: 2013. május 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Salvatore Ferragamo Incanto Amity

Salvatore Ferragamo Incanto Amity
2016. november 16.

Kellemes, nagyon friss, nem túl erős és nem is túl édes illat. A tartóssága szerintem olyan 3 óra körül van, de persze nem is parfüm, hanem eau de toilette. Mindenképpen ajánlanám :)

Puma Create Woman

Puma Create Woman
2014. március 18.

Jajj, egyszerűen imádom ezt az illatot!! Elég tartós, az üveg tervezése is nagyon kreatív és jópofa :) Bárcsak egy kicsivel olcsóbb lenne!!

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. március 16.

Miért Uram, miért? Miért nem tanulok a hibáimból, és miért vettem meg még egyet, amikor az előzőek is siralmasak voltak? Szerintem egyszerűen szörnyű ez a kollekció. Igen, a színek tényleg szépek az üvegben, de némelyiknek minimum 3 réteg kell, hogy fedjen. A száradása is borzasztó, de a tartóssága egyenesen botrányos. Nem mosogattam, nem csináltam vele semmit; fél (vagy 1) nap, és annyi neki; morzsákban jön le a körömről, pedig alaplakkot is használok mindig. Csapjon agyon engem a villám, ha véletlenül megint megvenném. Maradok a Moyránál meg a Jollie France-nál, sokkal jobbak.

1 ÖSSZETEVŐ

A parfümipar egyik fontos összetevője. Színtelen, a fenyőillathoz hasonló aromája és antiszeptikus (fertőzést gátló, gyulladáscsökkentő) hatása miatt használják.