Agicaa

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Police To be Sweet Girl EDP

Police To be Sweet Girl EDP
2020. április 23.

Teljesen véletlenül bukkantam rá erre az újdonságra a minap a DM-ben, ahova a szokásos alapdolgokat mentem beszerezni. Egy új parfüm vásárlása egyáltalán nem vot tervben, de ahogy az sokunkkal lenni szokott, szembejött velem ez az újdonság. Nagyon rózsaszín, nagyon csajos üveg, ráadásul Police, és ezt a márkát amúgy is nagyon szeretem, így hát persze, hogy meg kellett szaglásznom gyorsan. :) Papírcsíkra fújtam belőle és azonnal megfogott. Lehet majd szidni, hogy ez a parfüm is be akar állni a most divatos, édes illatok sorába, de akkor is nagyon tetszik. Pont annyira édes, amennyire friss is egyben, ráadásul tök jó a szillázsa is. Nem sokáig gondolkoztam, hogy levegyem a polcról, pláne, hogy most akciósan 4299 Ft-ba kerül a DM-ben. Nekem a csillogó pink koponya is bejön, ami megintcsak ki fogja verni a biztosítékot sokaknál, de szerintem ez a harsány külső is mutatja az illat vagányságát.
Tesztelni fogom továbbra is és jövök majd update-elni.

MAC Love Me Lipstick

MAC Love Me Lipstick
2020. március 26.

2 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok: Under the covers és Trés Blasé színekben van meg. Az első egy rózsás, pinkes szépség, a másik pedig egy igazi nude árnyalat. Őszintén szólva nekem eddig ez az összetétel jött be a leginkább a MAC rúzsok közül. A mattok (Velvet Teddy, Mehr, Mocha) és a Powder kiss (Fall in love) kollekcióból is szereztem be korábban 1-2 darabot és persze azokat is nagyon szeretem, mert tartósak, igazából nem is szárítanak, mégis a Love me rúzsokat a legkényelmesebb viselni. Krémes, pigmentált és nem érzem tőle "leterhelve" a számat, úgy értem olyan érzés viselni, mintha nem is lenne más rajtam, csak egy szimpla ajakápoló. A tartósságát már nem is említem, mivel tudja mindenki, hogy a MAC ebben verhetetlen.

Maybelline Brow Ultra Slim Automatikus Szemöldökceruza

Maybelline Brow Ultra Slim Automatikus Szemöldökceruza
2020. március 26.

A minap szereztem be ezt a kis cukiságot. Azt kell mondjam, hogy eddig nagyon jól teljesít. A hiányzó részeket klasszul kitölti, de ha véletlenül a szemdöldököm íve felé szalad a ceruza, az sem néz ki hülyén. Ez persze annak is köszönhető, hogy bár mediterrán bőrtípus vagyok, mégsem a deep brown, hanem a medium brown árnyalatot választottam. Ez se nem túl barna, se nem kevés nekem, pont jó. Kontúrozásra is tökéletes, pedig féltem, hogy túl éles kontúrokat fogok vele húzni, mivel tényleg ultra vékony a hegye, de szerencsére nem így lett. Szóval tőlem megkapja az 5 csillagot.