Agicaa

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2019. október 11.

Érdekes, hogy mennyire megosztó ez a termék. Én egyetlen szóval jelllemezném: imádom! Nem maszatol, és az én kimondottan rövidke pilláimat is olyan szépen hosszítja, dúsítja. Most vettem meg újra a Glamour napok alkalmából. Persze az eredeti ára sok, hiába egy szuperjó spirálról van szó, de simán tudja azt, mint pl. a Hypnose kb. 3x ennyiért. Egyszóval én a hype-olók táborát erősítem. :-)

Avon Attraction Sensation for Her

Avon Attraction Sensation for Her
2019. október 5.

Sajnos meg sem közelíti az anyaillat egyediségét, tartósságát, hatósugarát...egyszóval semmijét. Valóban maszkulin a leszáradás után, ami lehet, hogy valakinek pont beválik, mert valóban nem egy tucatillat ezáltal, de nekem nagyon nem a stílusom. Az üvege és a színe tetszik persze, de ez sajnos kevés ahhoz, hogy 3-nál több csillagot kapjon tőlem.

Avon Maxima EDP

Avon Maxima EDP
2019. szeptember 18.

Az előző hozzászólóval nem értek egyet. Miért baj az, hogy az Avon vagy bármely más cég elcsen ötletet más cégektől, amik bizonyítottan jól bevált ötletek? Egyébként meg az Invictus és az Olympea debütálása óta azért eltelt már némi idő, ha akarta vona az Avon, már rég lekoppinthatta volna Pacoékat. Szóval már csak ezért sem hiszem, hogy direktben le akarták volna másolni az egyébként isteni finom PR parfümöket. Nekem van eredeti Olympeám és még csak nyomokban sem emlékeztet a Maxima erre az illatra. Na mindegy, a lényeg, hogy szerintem finom, tartós illatot sikerült létrehoznia az Avonnak, teljesen jól működik a bőrömön. Az őszi és a téli szezon nagy kedvence lesz nálam.