Agicaa

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

DKNY Women EDP

DKNY Women EDP
2021. július 22.

Életem első drága parfümje volt kb. 15-16 évvel ezelőtt. Imádtam már akkor is, és valahányszor megérzem az illatát, rögtön elkap a nosztalgia. :-) Most akciós volt a Douglasben, muszáj volt beszereznem egy 30 ml-es üveggel, habár már így is bűntudatom volt, mert ebben a hónapban már 2 másik parfümöt is vettem, szóval azt hiszem ideje leállnom. :-) No de hogy a parfümről is ejtsek szót: nekem túlmutat azon, hogy egy friss, citromos tisztaságillat, mert van benne valami kis csavar, ami elképesztően nőiessé teszi a kompozíciót. Tartós is, pedig nem mindegyik DKNY parfümről mondható ez el. Jár neki az 5 csillag, még mindig, :-)

Yves Saint Laurent Libre EDT

Yves Saint Laurent Libre EDT
2021. július 21.

Azzal kezdeném, hogy nagyon régóta szemeztem az anyaillattal. Az üvege és az illat misztikussága egyből megfogott, viszont a tartóssága nem volt a legjobb (teszterből fújtam a bőrömre, tehát nem papírcsíkon teszteltem). Valahányszor a Douglasben jártam, mindig más illatra esett a választásom. Aztán mikor kijött ez az EDT verzió, újra a figyelmem középpontjába került. Én nagyon szeretem a levendula illatát, így aztán gondoltam mégis adok egy esélyt neki, úgyis akcióznak a Douglasben, hát egye fene, jöjjön most ő velem haza. :-) Az üvege neki is csodás, minőségi darab, az illata is klassz, valahogy mégsem működik rajtam annyira jól. Úgy értem, hogy szépen érvényesül a levendula, de ennél többet nem képes nyújtani, és 4-5 óránál tovább nem is tart rajtam. Így most egyelőre "parkolópályára" került nálam, inkább a LVEB Soleil Cristalt használom most nyáron helyette, aztán ősszel újra elő fogom venni a Libre-t és meglátjuk....Így most jelenleg 4 csillagot adok neki.

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP
2021. július 21.

Ez egy isteni finom, kókuszos, naptejes illat (ahogyan már írtátok is előttem páran)! Már amikor hírét vettem, hogy jön az új LVEB kiadás,plusz megláttam a gyönyörű üvegét,már tudtam, hogy kelleni fog, mivel nálam a No.1 illat már évek óta a LVEB. Biztos ami biztos alapon azért beszereztem egy picike fújóst először, de engem azonnal meggyőzött, így aztán stílszerűen pont a nyaralásunk előtti napon meg is vettem az 50 ml-es kiszerelést és az indulás napján reggel boldogan fújtam is magamra :-) Túlzásba persze nem szabad esni vele, elég 1-2 fújás a pulzáló pontokra és egész nap érződik ez a fincsi kókuszos illat. Valóban erőteljes, így akár egy esti programhoz is el tudom képzelni, nem csak nappali illatként. Ez igazából szerintem ízlés kérdése, hogy ki mikor tudja magán elképzelni. Naptejes kókuszossága ellenére én ősszel is viselni fogom, pont az édessége miatt. Még annyit, hogy leszáradása fura módon engem kicsit emlékeztet az Intensement verzióra, ami ugye inkább a rózsás vonalat követi. Abszolút 5 csillagos, minőségi, nőies illat.