Agicaa

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2020. február 25.

Nagyon nagyon vártam már, hogy az enyém legyen, s most karácsonykor a bátyámtól meg is kaptam ajándékba, ráadásul szettben, tehát van hozzá egy 50 ml-es testápoló is....yuppi! :-) Az üvege, s maga az illat is titokzatos, keleties benyomást kelt. Füstös, rózsás, ugyanakkor a leszáradása után kávés-mandulás finomság válik belőle. Teljesen az én illatvilágom, ahogyan az összes többi Lancome parfüm is, szerintem jelenleg ez a cég készíti a legjobb, legminőségibb illatokat. Az egyetlen dolog, ami miatt mégiscsak le kell vonjak egy pontot tőle, hogy a tartóssága nem közelíti meg a La vie est belle hatósugarát, amit pedig simán érzek még este is a reggeli fújást követően. A La nuit tresor jelenleg olyan 6 órás tartósságot mutat rajtam, utána szépen lassan bőrközelivé válik. Nem is értem, mert tutira eredeti a parfüm. Csak arra tudok gondolni, hogy most a bőrömmel valahogy ennyire kompatibilis csak, de jártam már úgy sokszor, hogy egyazon parfüm más és más arcát mutatta meg rajtam: egyszer hosszú órákon át éreztem magamon, máskor meg alig pár órát. Biztosan a bőrünk is változik párolgás szempontjából. Szóval továbbra is tesztelni fogom és jövök majd update-elni.

Update: Megkapja tőlem az ötödik csillagot is, ugyanis remekül teljesít rajtam az utóbbi időben, ráadásul több dícséretet is bezsebeltem a környezetemből, hogy milyen klassz ez az illat rajtam. Tartóssága ugyan még mindig nem nevezhető LVEB szintűnek, de bizony jó az a hatósugár, és csak hosszú órák után váik bőrközelivé az illat. Úgy tűnik tehát, hogy jól sejtettem én, hogy ugyanaz az illat eltérően "viselkedhet"rajtunk. Talán a jobb idő hozta meg a Nuit tartósabbá válását rajtam, mert ezek szerint a kevésébé hideg idő máris kedvezett neki. Szerelem illat ez, nincs mese. :-) Még azt is simán el tudom képzelni, hogy egészen nyár elejéig fogom tudni használni, mert rajtam nem az a nagyon nagyon édes bonbonillat.

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2019. december 26.

Imádom,és pár napja szereztem be belőle hosszas vágyakozás után az első üveggel, amolyan saját karácsonyi ajándékként. Fura, mert kábé 1 hónapja ismertem meg magát az illatot, méghozzá az egyik kolléganőmnek köszönhetően. Rajta éreztem először, de akkor még nem tudtam, hogy ez a Midnight rose, csak azt tudtam, hogy baromira tetszik és hogy sose éreztem még ezt a fajta illatot, így sejtettem, hogy nem egy mai darab. Aztán a soron következő Douglas-es szaglászásom során magamra fújtam a Midnight rose-t, mondván, hogy Lancome-fanként kipróbálom a még nem tesztelt illataikat. Teltek az órák és egyszer csak azt vettem észre, hogy az illat átváltozott olyanná, amit a kolléganőmön érzek mindig. Gyorsan rá is kérdeztem, és megerősítette, hogy bizony a Midnight rose-zal fújja be magát reggelente. Innentől kezdve kábé 2 hétig győzködtem magam, hogy nem kell ő nekem, hiszen már annyi parfümöm van és különben is december elején már megajándékoztam magam egy Good girllel. Aztán csak megadtam magam, mert tényleg nagyon nagyon tetszik, és a kis szúrósságával, fanyarságával nem áll be a most divatos édesebb vonalba (bár a La vie est belle a legnagyobb kedvencem, szóval alapvetően szeretem a gourmand-édes illatokat), és különben is volt még egy fel nem használt Douglas kuponom. :-) Hatósugara, tartóssága teljesen oké, és bár nyilván nem olyan nagyvad, mint a La nuit tresor, de ettől függetlenül szépen körbeveszi az embert. Az üvege is csoda, szóval abszolút 5 pont!

Police Legend for Woman

Police Legend for Woman
2019. november 15.

Húha! Ez az illat alaposan megtréfált engem. Történt ugyanis, hogy kb.1.5 hónapja a DM-ben fújtam belőle papírcsíkra és szinte azonnal megcsapta az orromat az a tipikus rózsás felhang, amit nagyon, de nagyon nem nekem találtak ki alapjában véve. A csíkocska "hazahúzta a csíkot" velem együtt és szépen a feledés homályába, egyúttal a táskám mélyére került nálam, pedig még másnap is bőven érezni lehetett az illatot, valahogy mégsem fogott meg. Aztán most hétvégén ismét beszédültem a DM-be, ezúttal Joy napozni és eszem ágában nem volt parfümöt venni, egyáltalán semmilyet se. Ám ez a kis rózsás illatocska addig kellette ott magát a polcon (nagy szerepe volt ebben egyébként a letisztult, de gyönyörű üvegnek), hogy újra levettem a tesztert,s ezúttal a bőrömre fújtam belőle. Térültem-fordultam párat még az üzletben, így volt ideje leszáradni kicsit az illatnak. S láss csodát! A bőrömön nem lett az a tolakodó, kicsit nyanyás rózsaillat, hanem egy egyszerre virágos, ám mégis nagyon finom, édes parfüm, amiben a rózsa és a vanília tökéletes összhangban vannk egymással.
Így hát szépen hazajött velem egy 30 ml-es üvegcse és az új szerelem azóta is tart vele. A fehér színű (To be the Queen) mellett szerintem ez a második legütősebb Police parfüm.