Agicaa

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Police To Be Born To Shine Woman EDP

Police To Be Born To Shine Woman EDP
2022. április 14.

Tegnap tudtam meg, hogy kijött ez az új Police parfüm és történetesen éppen mennem kellett a DM-be, így jött velem ez a parfüm is haza. :-) Ma reggel fújtam először magamra belőle és így elsőre nekem totál YSL Black Opium utánzatnak tűnik. Kávés-vaníliás nyitány, ami marad is egy jó darabig, én speciel almát egyáltalán nem éreztem benne felfújás után. Eddig tetszik, nagyon is, de még tesztelgetem, szóval egyelőre 4 csillag. Ha valóban annyira tartósnak fog bizonyulni, ahogy azt olvastam Fragin pl., akkor járni fog neki az ötödik csillag is.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2022. február 8.

Update: olvasva az utóbbi idők hozzászólásait vele kapcsolatban, muszáj leírnom: sose értettem, hogy attól, mert egy illat nagyon népszerű, sokan viselik, miért mond le róla valaki, akinek pedig borzasztóan tetszik? Egyrészt kizártnak tartom, hogy tényleg kábé minden utcasarkon, buszon, villamoson, közértben, stb. az eredeti LVEB-t viselik a nők, sokkal inkább vmelyik jólsikerült utánzatot...ezt már inkább valószínűbnnek tartom. Másrészt pedig, ha a "tucatsága" ellenére érzi valaki, hogy ez az illat őt fejezi ki, ragyogóan idomul hozzá és brutál jól működik együtt illat és viselője, akkor ugyan miért ne viselhetné? Sok parfümöm van, köztük jópár "tucat" (értsd: népszerű) is, de eddig soha életemben nem volt szempont számomra, hogy vajon hány emberen fogom megérezni az adott parfümöt. Rajtam jól működjön, legyen meg a kellő szillázs, hatósugár, stb. ...nekem ennyi elég és számomra sokkal inkább ezek a mérvadóak. Bocsánat, ha valakit megsértek a véleményemmel, nem annak szántam. :) Még annyit, hogy az LVEB továbbra is A PARFÜM számomra, így, csupa nagybetűvel. :-)

Túlzás nélkül állítom, hogy ez az illat bizony örök toplistás helyen van és lesz nálam. Egyszerűen imádnivaló: vibráló, nőies, édes és számomra ezerarcú, mert minden használatkor valamilyen másik arcát mutatja meg nekem. Nagyon sokáig csak szemezgettem vele, aminek fő oka nem is a kételkedésem, hanem inkább a borsos ára volt. Pár napja viszont boldog tulajdonosa lettem végre egy 30 ml-es csodás kis üvegcsének. Abszolút tartós is, amit persze ennyi pénzért el is vár az ember. A La vie est belle akkora szerelem, hogy csupán azért, mert tömegillatnak van titulálva, nem hagytam volna ki a saját kis repertoáromból. :-)

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál
2021. szeptember 15.

Nahát, enyém lett a 100.vélemény! :-) Bocs az off miatt, csak pont megláttam, hogy előttem 99 vélemény jött erre a spirálra eddig. :-) Kuponos akcióban sikerült beszereznem pár hete ezt a kis szépséget. Eddig sosem volt még high end szempillaspirálom, így pláne kíváncsi voltam, hogy vajon mennyivel tud majd többet nyújtani, mint drogériás tesói. Azt kell mondjam, hogy érezhető és látható is a különbség, ugyanis nekem látványosan hosszabbítja és egyben kicsit dúsítja is a pilláimat úgy, hogy közben nagyon szép intenzív fekete színt ad nekik. Nagy kedvencem lesz a Sky High mellett, ami szintén szuper kis spirál, de a Hypnose azért ezt is übereli. :-)