ago.m

Regisztráció dátuma: 2021. január 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. január 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

ColourPop Blush Stix

ColourPop Blush Stix
2021. augusztus 13.

Ezt csak ajánlani tudom! Én az Aloha nevű árnyalatot vettem meg, ami egy enyhén barackos-korallos árnyalat. Nagyon szép, természetes és egészséges hatást kölcsönöz. A felvitel nagyon egyszerű, egy húzás itt, egy ott, és az ecsettel könnyedén el lehet dolgozni.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2021. augusztus 13.

Szemöldök fixálásra vettem, de sajnos arra egyáltalán nem alkalmas (nekem legalábbis). Nagyjából 5 percig maradnak helyükön a szálak, utána inkább lehúzza őket, pedig több technikát is kipróbáltam a használatára, de nem vált be egyik sem.
Elhasználom, mert nem szeretek kidobálni tele lévő termékeket, de nem fogom újravásárolni.

BH Cosmetics Smitten In Switzerland Palette

BH Cosmetics Smitten In Switzerland Palette
2021. augusztus 13.

Első látásra megfogott a paletta, az egyik kedvencemmé vált, főleg az őszi szezonban nagyon jól ki tudom majd használni. A mattok pigmentáltak, könnyen lehet velük dolgozni. Személy szerint az egyik halvány nude helyett egy igazi neutrális barna nekem jobban bejönne, de ezért az árért és minőségért cserébe ezt abszolút el lehet viselni. Engem leginkább a metálos színek fogtak meg, geneva és alps árnyalatokon már pár hónap után is jól látszik a sok használat, pedig palettákból nincs hiányom.
Bh az egyik kedvenc márkáim egyike lett, rengeteg palettám van tőlük. Ár-érték arányban a legjobb márka, ráadásul náluk szinte mindig vannak nagyobb leárazások. Ez a paletta is az utóbbi időben folyton 40-50%-al le volt árazva, mivel új külsőt kapott. Az elején a kép megváltozott, illetve nincs benne már tükör (ami kár, de igyekeznek környezetbarátabbá tenni a csomagolást, így érthető). Nekem a régi csomagolás van meg, ami jobban tetszik, de maga a festék elvileg nem változott.