Agooom

Regisztráció dátuma: 2016. január 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 8.
Bőrprobléma: -

Bell HYPOAllergenic Waterproof Brow Maker

Bell HYPOAllergenic Waterproof Brow Maker
2018. november 27.

Nekem kb 1-2 órát bír ki felkenve... :( És a tégelyben is összeállt, darabos kemény állagúvá, amivel nem tudok megfelelően dolgozni. Általában a ceruzát preferálom, de gondoltam megpróbálkozom. Sajnos nem nyert, de a márka többi termékével elégedett voltam,amiket próbáltam, és az ára sem túl drága... ezért nem húzom le teljesen.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2018. augusztus 15.

Én imádom! Eddig 1 db kedvenc alapozóm volt az ESTEE LAUDER Double Wear, viszont a mindennapokban a magas fedése miatt nem szerettem volna azt használni, így hát mellette kipróbáltam már rengeteg félét (Catrice HD liquid, Max
Factor, Art Deco, Clinique) és végül megakadt a szemem a True Matchon, szerencsére!

Nagyon szép a fedése, tartós, és az ára is teljesen rendben van! (Ennél sokkal drágább alapozók nem hozzák ezt a hatást)

Púderrel használom, és egyáltalán nem fényesedik át még 8 óra munkaidő alatt sem, nagyon örülök, hogy megtaláltam:)

dr. Organic Extra Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel

dr. Organic Extra Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel
2018. június 28.

Aktív használat után nekem is fehéredtek tőle a fogaim! Több terméket is próbáltam sajnos elég sokszor csalódnom kellett, de ez a termék ezen az áron eléggé bevált!