ahmadjasmin

Regisztráció dátuma: 2021. június 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. június 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Vichy Capital Soleil Mattifying 3-In-1 SPF50+

Vichy Capital Soleil Mattifying 3-In-1 SPF50+
2021. július 7.

Érzékeny, kombinált/zsíros bőröm van, engem mattított, nem csillogott úgy, ahogy más fényvédők. Nagyon hamar beszívódik, gyorsan kell vele dolgozni. Kb. 2 hónapja használom, nem fogy gyorsan, viszont az utóbbi időben egyre több gyulladt pattanásom lett. Minimalizáltam a rutinom és csak a lemosó, hidratáló és fényvédő kombót használtam. Sajnos ez sem segített, úgyhogy kíváncsiságból elhagytam ezt a fényvédőt. Azóta sokkal jobb lett a bőrőm, úgy tűnik van benne valami, amit nem tolerál. Ettől független egy jó termék, ha valakinek nincs hasonlóan érzékeny bőre, mint nekem, ajánlom, legalább egy próbát megér. Sajnálom, mert valóban matt végeredményt nyújtott. Zsírosabb, nem érzékeny bőrűeknek javaslom!

Avon Care Kókuszolajos Sampon

Avon Care Kókuszolajos Sampon
2021. június 20.

Borzalmas. Szárítja a hajam, kezelhetetlen, gubancos utána, az egész hajam egy darabban állt. Kerüljétek el messziről.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. június 19.

Érzékeny bőröm van, sajnos a 10% nekem sok, irritációt okoz, kipattogott a bőröm. Próbáltam minimalizálni a mennyiséget, de nem vált be. Semmiképp nem vetem el a niát, csak gyengébb hatóanyagtartalmúra váltok.