Aida Williams

Regisztráció dátuma: 2012. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás
2013. augusztus 13.

IMÁDOM !!!! Sampon,hajbalzsam és utána teszem fel a hajam végére..fantasztikus,nekem bevált :) Puhább és könnyen kezelhetőbb lett a hajam tőle,és a töredezésen is segít egy kicsit!! Nekem bevált,csak ajánlani tudom :) A testvérét,a Dove Damage Solutions - Split ends Rescue-t tegnap vettem meg balzsam formájába..alig várom hogy kipróbálhassam :)

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza
2013. május 12.

Énmár régóta használom ezt a fajtát,csak én a sötétbarnát..Egyszerűen tökéletes :) Imádom!!

Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Essence Soft Touch Mousse Alapozó
2013. május 6.

Én ma vettem meg a DM-ben 1250 Ft-ért ! Ahogy hazaértem alig vártam hogy kipróbáljam :D Igaz,a DM-ben is kipróbáltam a testert,hogy azért tudjam melyik árnyalatot hozzam haza.Én a legvilágosabbat vettem meg,a 01-es Matt Ivory-t..Azt kell hogy mondjam,ez az eddigi legjobb alapozó amivel valaha is találkoztam! Nagyon tetszik az állaga..csak én érzem úgy,hogy mikor elkezdem felvinni az arcomra folyékony alapozónak érzem,ám 1 mp múlva pedig púdernek? Mintha 2 az 1-ben lenne :D Még csak pár órája van rajtam de nagyon meggyőző..A bőröm hajlamos zsírosodásra,ám ez a csoda teljesen mattít..Kimentem vele a kertbe is,meggyőzödni róla,hogy télleg illik-e a bőrszínemhez és egyszerűen pompás! Mindenkinek ajánlani tudom !!