Aidey

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2017. november 21.

Igaz nekem nem extra száraz a bőröm, én teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem kell belőle sok és ha kifújja a szél a kezem bőrét, ez a krém pillanatokon belül segít rajta. Az állaga kicsit fura a legtöbb kézkrémhez képest, de ez nálam nem von le az értékéből.

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs
2017. november 20.

A színe szép de..nehezen mattult be, mikor be is mattult egy idő után újra krémes lett O.o Ezenkívül csúszkál és pikk-pakk lejön. Azért elhasználgatom, akciósan vettem így nem érzem pénzkidobásnak, de ha a teljes árát nézzük annyiért vannak ennél sokkal jobbak is.

Tebamol Teafaolaj

Tebamol Teafaolaj
2017. október 3.

A pattanásokat nagyon szépen leszárítja, persze nem árt vigyázni vele mert a bőrt is tudja szárítani és néha égető érzés. A rengetegféle egyéb alkalmazási módja közül nekem füldugulás ellen is segített. Fültisztító pálcika végét átitatva a hallójárat bejárata elé kell helyezni (én kb. negyed órán keresztül hagytam ott a karika fülbevalómba beletűzve xD). Kilazította a cuccot a fülemben ami így távozni tudott és megszűnt a dugulás, bár állítólag más illóolajok is ezt produkálják.