Best of Beauty 2019

Ainhoa

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Tengeri Alga-Bambusz Deo Roll-On

Alverde Tengeri Alga-Bambusz Deo Roll-On
2016. május 24.

Sokadik alu-mentes dezodorom, kellemesen csalódtam benne, meleg időben használtam tette a dolgát nem lettem büdös, nem hagy foltot ,nem irritál. Remélem hosszútávon is hatásos lesz, ára sem vészes. Remélem megtaláltam A DEZODOR-t :D:D

Alverde Color-Glanz Shampoo

Alverde Color-Glanz Shampoo
2016. május 24.

Sajnos nem ez lesz a kedvenc samponom, eléggé furcsa állaga van, nem habzik, 3x nyomtam belőle nem kis adagot mire áttudtam mosni vele a fejbőröm és akkor még a végeire nem is került belőle. Nagyon szárít teljesen seprűs sprőd lett a hajam tőle, amit csak az argánolaj mentett meg. Egy pozitívum az illata eszméletlen jó édeskés engem a pez cukorkára emlékeztet , és még az argánolaj "szagát" is elnyomta, sokáig éreztem az édeskés illatot a hajamon. Újra biztos nem veszem, talán egy jó olajos hajpakolás utáni kimosónak elhasználom akkor hamar el is fogy mert sok kell belőle . Azért csalódtam nagyot mert a kedvenc samponom is alverdés amitől viszont iszonyatosan puha fésülhető a hajam :)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)
2016. május 24.

Szeretek napozni , szeretem ha napbarnított színem van, könnyen barnulok a napon olyan kreolosra, de a hosszú tél és az hogy nem volt még jó idő a napozáshoz és persze az új alverde mániám miatt vettem meg kipróbálásra, este kentem be magam három alkalom után elég sárgás lettem föleg a lábszáram, de nem adtam fel, fürdés után bekenem magam egy alverdés testvajjal és utána kenem fel ezt , nem hittem volna de nagyon szép lett a végeredmény és nem lettem sárga ezzel a módszerrrel.Illata kellemes, állaga is jó , könnyen eldolgozható. Egyenletesen kopik. Szerintem ez egy jó termék de hogy újra venném -e azt nem tudom, mostmár itt a jó kis napozós idő, talán jövőre :)