Ainnaf2

Regisztráció dátuma: 2020. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Innisfree The Green Tea Seed Serum

Innisfree The Green Tea Seed Serum
2020. szeptember 30.

A termék hazájában szereztem be, jutányos áron. Az Innisfree márka az egyik legjobb koreai márka véleményem szerint. Az üzletei csodásak odakint, természetességet sugároznak, olyan az üzlet kívül,mint a termék belül. A szérumot megéri beszerezni, szépen hidratálja a bőrt, sokszor éjjelre csak ezzel regenerálom a bőröm, napközben pedig a Jeju Orchideás Anti-Wrinkle krémmel folytatom. Szuper termékek.

Nature Republic Ginseng Royal Silk Watery Cream

Nature Republic Ginseng Royal Silk Watery Cream
2020. szeptember 30.

A krém hazájában sikerült beszereznem édesanyámnak, így kedvező áron is volt.. Nagyon testes, tömör krém, kis mennyiség elég és egész napra kitart. A csiganyálkás maszkkal és szérummal kombinálva simán veri a 3x annyiba kerülő, hazai társait. Csak ajánlani tudom.

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2020. szeptember 30.

UPDATE: Jöttem updatelni magam. Nem hagyott nyugodni,másik parfümériában is megillatoltam. Valószínűleg az előzőleg kipróbált már nagyon régi volt, el volt deformálódva az illat és a tartóssága sem volt említésre méltó. Viszont azóta boldog tulajdonosa vagyok egy 30 ml-es változatnak. A reggel 7 órakor egy fújás, este fürdés után is érződik. Hajon és bőrön is extra tartós.. mindig más illatjegyeket előhozva.Az illat lecsengésénél a jázmin már a bőrömről teljesen elillan, viszont a lágy vanília a fűszerekkel keveredve marad. Eleganciát tükröz, jobban érzem magam tőle. Imádom. Jár az 5 csillag.

Egy ideje nézegetem. Drogériában próbáltam ezt az edt változatot, tartóssága elég silánynak tűnik, sok, hasonló árkategóriában lévő parfüm legyőzi. Viszont nagy vágyam lenne ez az illat, lehet megéri az edp változatra várnom inkább.