Aisa

Regisztráció dátuma: 2015. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

The Body Shop Skin Defence Fényvédős Arcpermet SPF30 PA++

The Body Shop Skin Defence Fényvédős Arcpermet SPF30 PA++
2021. május 25.

Na, én is belefutottam úgy ebbe az arcpermetbe, hogy nem olvastam el az összetevőket. Éppen akciós volt, ez elvonta a figyelmemet. Fújáskor erőteljes alkoholszag, ami nem csoda, mert első helyen az összetevőknél az alkohol szerepel. Persze emiatt szárítja is a bőrömet, ezt határozottan érzem rajta. Hát, ha már megvettem elhasználom, bár lehet, hogy nem az arcomra fogom.

doTERRA OnGuard Természetes Fehérítő Fogkrém

doTERRA OnGuard Természetes Fehérítő Fogkrém
2021. február 18.

Most már több mint egy éve csak ezt a fajta fogkrémet használom, így volt idő a tesztelésre. Már egyáltalán nem vérzik a fogínyem fogmosás közben, ami előtte időnként tapasztalható volt. Alig van új fogkövem, mióta ezt használom, korábban félévente le kellett szedetnem, most évente egyszer bőven elég, de az is csak alul az az egyeseknél van (ezt elég nehéz tisztítanom, mert itt belső fogszabályozóm van). Én a fehérítő hatását nem igazán vettem észre. Összességében viszont 5 csillag jár ennek a fogkrémnek, mert tényleg nagyon szépen rendben tartja a fogakat. Ja, és tegnap voltam ellenőrzésen, minden a legnagyobb rendben, nem kellett semmihez hozzányúlni!

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre
2021. február 10.

Ezt eredetileg a páromnak rendeltem, akinek nagyon érzékeny a bőre. Neki nem igazán használt, már ami a hidratálás részét illeti, gondoltam, akkor elhasználom én. Nekem ez a krém elég nehezen szívódik be és hagy is maga után némi fehér foltot. Hidratálni se hidratál igazán megfelelően. Ennél sokkal jobban bejött nekem a Resist Super-light wrinkle defense, ami kicsit színezett is és sokkal jobban beszívódik.