aji101

Regisztráció dátuma: 2017. október 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. október 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Ocutears Műkönny Szemcsepp

Ocutears Műkönny Szemcsepp
2020. április 18.

Szemorvos javasolta. Gyerekkori betegség maradványaként apró hegesedések vannak a szemgolyómon, folyamatosan száraznak érzem. Ez a csepp segít ezen. Plusz jó tulajdonsága, hogy tartósítószermentes. Ugyanakkor ebből adódik az egyetlen hátránya is, hogy nehéz cseppenteni belőle. De a pozitív tulajdonságai ellensúlyozzák ezt.

Missha Near Skin Madecanol Cream

Missha Near Skin Madecanol Cream
2020. február 22.

Reggel, este használom, alkalmanként egy kisebb borsónyi mennyiséget. Gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni, este pedig nem ragadok hozzá a párnához. De azzal győzött meg leginkább, mikor a kezemen lévő sebet (hozzáértem a forró sütőhöz) kentem vele vékonyan napjában kétszer (persze csak miután már elindult a sebesedés), és nagyon szépen rendbe hozta a bőrt. Még látszik a seb, de nélküle még nagyon nem itt tartana a gyógyulás. Szóval elhiszem ezek után, hogy a pattanásnyomokat is szépen eltünteti.

Cosrx Centella Water Alcohol-Free Toner

Cosrx Centella Water Alcohol-Free Toner
2020. február 22.

Az első tonerem. Reggel és este tisztítás után használom. 2-3 fújás a tenyerembe és úgy viszem fel az arcomra. Valóban frissíti, hidratálja a bőrt. Gyorsan beszívódik. Imádom!