Ajsha920704

Regisztráció dátuma: 2020. február 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. február 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó
2020. február 9.

Smink lemosásához használom, ami nálam alapozóval együtt értendő. Nem kell sok belőle, az arcomon jól felhabosítom majd leöblítem. A sminkem 9/10-ét lemossa, a maradékot pedig egy kis micellás vízes vattával szoktam letörölni 2 másodperc alatt. Nekem nagyon bejött :)

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz
2020. február 9.

Nekem bevált. Korábban Bioderma micellás vizet használtam 3x ennyiért, ezért szerettem volna egy olcsóbbra váltani. Szépek az összetevői, semmi borzalom. A sminket nem ezzel szedem le, nem is érezném tisztának a bőröm ha egy vattával kenegetném le az alapozót. Habzó arclemosó gél után szoktam áttörölni vele az arcom, hogy minden szennyeződés maradéktalanul eltűnjön. Utána viszem fel a hidratálóm. Teszi a dolgát, de egy micellás viztől nem is kell csodát várni, azt bízzuk a krémünkre. A Himalayanak vannak habzó arclemosó géljei, körülbelül 1300 Ft-ért, azokból elég egy borsónyi, jól felhabosítva az arcon mindent leszed. Egy olyan tubus kb 3 hónapig elég. Utána ez a L'oreal micellás viz, és gyönyörű tiszta az arcbőr :)

Kérastase Elixir Ultime

Kérastase Elixir Ultime
2020. február 9.

Valóban remek termék, szuper illattal, soha szebb nem volt a hajam.... DE! amint abbahagytam a használatát mintha soha nem használtam volna, sőt...... Nem táplálja a hajat, csak úgy néz ki mintha. Hozzászokott a hajam és amint megvontam tőle, rosszabb volt mint előtte. Nekem nem ér ennyit. A töredékéért lehet jobbnál jobb oljakokat venni drogériákban.