Akossbunny

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

I Heart Revolution Fixing Spray

I Heart Revolution Fixing Spray
2020. június 29.

Több illatban is megvásároltam már,az illatuk finom,de az összetevők listájával nem vagyok elégedett.A sminket valamelyest fixálja,de ne várjunk csodát.Ha sokat fújsz belőle akkor inkább csak lefolyik tőle a smink.A mindennapos használat mellett is elég sokáig elég és az ára is baráti,szóval akinek nincsenek túl nagy elvárásai vele szemben az szerintem nem fog csalódni.

MAC Fix+

MAC Fix+
2020. június 29.

A kommenteket látva nagyobb az arány akiknek bevált,mint akiknek nem.Sajnos én az utóbbiak táborát erősítem.A sima változatot használtam,ugyan a poros hatást eltünteti,de szinte az egész arcot elárasztja akkor a szórófeje,a sminkem(zsíros bőröm miatt) se fixálta tökéletesen.Sminkelés előtt is fújtam az arcomra,de se előtte se utána nem csinált semmi varázslatosat nem csinált az arcommal,elfújkáltam,de nem venném újra.Pláne,hogy az ára sem annyira baráti,és még nem is CF.Inkább,használok más CF és olcsóbb fixálókat ennyit azok is tudnak.

Lime Crime Venus XS Palette

Lime Crime Venus XS Palette
2020. június 29.

Nekem a zöld van meg amit a képeken nagyon akartam,nagyon esztétikusnak láttam,úgy éreztem sokat fogom használni.Sajnos amióta megvan kevésbé lángol a szerelem közöttünk.Az első egy matt világos zöld szín ami gyönyörű,DE nagyon kemény állagú és vannak benne mini csillámok amik lepotyognak,a második szín egy én duochromnak hívom egy fehér alapon zöld fényű(attól függ hogy forgatod a felületet amire kikented) sajnos úgy vettem észre ez nem a legpigmentáltabb,a harmadik szín egy narancsos-rezes szín ez nagyon szép,matt és pigmentált is bár ez is kicsit kemény,és jön az utolsó szín amit már bátrabban merek nevezni duochromnak mert a palettában zöldnek tűnik,kézre swatcholva zöldes-metálos,szemre kikenve néha barna,néha zöld és még a kék is felbukkanhat,mint szín.Ez a szín kevésbé kemény,mint a matt társaik.Összefoglalva egy szép paletta,kicsit becsapós színekkel,és az utolsó szín miatt,a csomagolás,és az akciós ára miatt én nekem már megérte megvenni.