Akshoy

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel
2018. január 14.

Ez a krém zseniális. Azt leszámítva, hogy a szaga és az állaga is nyálra emlékeztet, semmilyen negatívumot nem tudok felhozni. Ezt is csak azért, mert tényleg döbbenetesen büdösnek érzem. Szerencsére ez hamar múlik, a krém pillanatok alatt beszívódik, csodálatosan hidratál. Több, mint egy hete használom most már és teljesen rendbe tette az arcom, ez még a papírzsebkendő okozta pirosságot is eltűntette két nap alatt. Eddig kis tesztert használtam, de most vettem egy tubussal. Abszolút meggyőzött. Szerintem a legjobb krémem eddig.

PomPom Tavaszi Megújulás Tisztító Arcpakolás

PomPom Tavaszi Megújulás Tisztító Arcpakolás
2018. január 8.

Borzasztó volt. Egyáltalán nem tisztított, sőt, használat után olyan érzésem volt, mintha beletettem volna az arcom egy kád zsírba, másnap még rosszabb volt. Az én bőröm képes rá, hogy egyszerre legyen rajta hámlás és vastag réteg faggyú (különösen, ha valami nem tetszik neki), ezt ez a pakolás remekül hozta. Lemosni alig sikerült. Nagyon sűrű, nehéz pakolás. Én sose dobok ki krémet, de ez sajnos így végezte. A családban senki más sem bírt vele.

PomPom Örök Fiatalság Regeneráló Arcszérum

PomPom Örök Fiatalság Regeneráló Arcszérum
2018. január 8.

Nagyon utáltam sajnos. Pedig szerettem volna, ha működik, mert szeretem a természetes dolgokat, de ezzel abszolút felsültem. Egyáltalán nem szívódott be, még órákig ragadt, pedig alig használtam belőle, reggelre az arcomnak avas szaga lett, ráadásul borzalmasan fénylett és az olaj alatt újra kiszáradt. Mentségére legyen mondva, nővéremnek adtam, neki működik, pedig zsíros a bőre. Erről ennyit, én többet nem veszek ilyet, véletlenül se.