aksr

Regisztráció dátuma: 2020. május 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2020. május 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Braun SE851V Arcepilátor, Arctisztító és Bőr Vitalizáló Rendszer

Braun SE851V Arcepilátor, Arctisztító és Bőr Vitalizáló Rendszer
2020. május 23.

Még csak barátkozunk egymással, szóval első benyomások következnek.
Tetszik hogy ez epilálófej mindkét irányba tud forogni, így nem kell fogást váltani használat közben. Én szemöldök környékére használtam. Hát, nem volt kellemes, sőt, kifejezetten fájt, de szépen kiszedett mindent. Formázni viszont nem ajánlott vele, mert nagyon óvatosnak és ügyesnek kell lenni ahhoz, hogy ne kapjon bele a szemhéjba, szempillákba.
A masszírozó kefe lehetne valamivel puhább, de azért kényelmes használni, szintén tud két irányba forogni.
Az enyém nem pont ugyanez a típus, több tartozék van hozzá de azokról itt most nem írok. Plusz én nem kaptam hozzá tükröt. :(
Amit sajnálok, hogy elemes kivitel, így nagyon vigyázni kell hogy rendesen megszáradjon és lehetőleg ne érje víz az elemes részét. Épp ezért én inkább nem ajánlom kádban és zuhany alatt a használatát, hiába lehet elvileg. Létezik már belőle Pro változat, ami akkus és tölthető, ebből a szempontból az talán eggyel jobb választás.

Braun Silk-Épil 9 Epilátor

Braun Silk-Épil 9 Epilátor
2020. május 23.

Tegnap próbáltam ki először. Régi Panasonic epilátoromat cseréltem erre.. Az utóbbi időben a régi gépem már nem szedte ki rendesen a szőrt, borotvával kellett rásegítenem, de egy hét után csinálhattam újra. Most nagyon meglepő volt hogy fél óra alatt tükörsima lett a lábam úgy, hogy a szőrök még nem voltak túl hosszúak, de simán felszedte őket. A tetején lévő görgők megkönnyítik a gép haladását, szerintem nem leszedhetők, legalábbis én nem tudtam levenni őket. Nekem nem hiányzott a dupla forgótárcsa, ezzel is legalább olyan gyorsan tudtam haladni. A LED-nek nem látom sok értelmét, de ezt már az előző epilátoromnál is tapasztaltam, én úgyis inkább kézzel nézem meg, hol hagytam ki valamit. A hangerőt illetően egyáltalán nem vészes a helyzet, első sebességen alig hallani, második fokozaton már rákapcsol de még akkor se ordít, szóval zenét lehet mellette simán hallgatni. Bőrirritációt nem tapasztaltam egyáltalán, sem szőrbenövéseket. Szárazon használtam.

Dyson Supersonic Hajszárító

Dyson Supersonic Hajszárító
2020. május 23.

Először a fitness teremben használtam ilyet, aztán a férjem vett nekem egyet itthonra. Nagyon jó. Gyorsan szárad a hajam és nem kócolja össze. Én alapvetően a kiegészítői nélkül használom, mert nekem gyorsabb úgy. De a kiegészítők könnyen rápattannak a mágneses részükkel és könnyen le is szedhetők, nem forrósodnak fel. Hosszú a hajam és nagyjából fél óra alatt megszárítja. Tartani egyáltalán nem fárasztó mert a motorja a nyelében van, nem érzi úgy az ember hogy leszakad a keze.