Alafaya

Regisztráció dátuma: 2013. április 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2017. április 6.

Te jó ég, ez mennyei. Ha valaki szívesen viselné magán egész nap a Nesti Dante füge-mandula szappan illatát, egy ilyet be kell szereznie.. Pontosan ugyanaz az illat.

Kallos Plex Hajszerkezet Védő

Kallos Plex Hajszerkezet Védő
2017. február 1.

Fodrász vagyok és egy ideje tesztelgetem már ezt a terméket. Nyilvánvalóan az Olaplex-re hajaz, mint sok más gyártó hasonló terméke. Tulajdonképpen már minden valamirevaló professzionális márka rendelkezik "plex"-szel. A Kallos hatóanyaga megegyezik a nemzetközi piacon már jól ismert Cureplex-ével, amiről az Olaplex-hez hasonlóan "áradoznak" a felhasználók az interneten. Mivel az Olaplex hatóanyaga (bis-aminopropyl-diglycol-dimaleate) szabadalommal védett, a többi plex ezt az anyagot nem használhatja, ők más útvonalat választottak ugyanazon cél elérése érdekében. A Kallos Plex-et használtam már szőkítőbe keverve, festékbe keverve és önálló kezelésként is. Ha a hajszerkezet már valamennyire sérült volt, egyértelműen érzékelhető volt a hatása - a haj rugalmasabb, simább felületű, könnyebben kezelhető lett. Önálló kezelésként alkalmazva többszöri szőkítéssel agyongyötört hajat látványosan jobb állapotba hozott. Azt vettem észre, hogy minél sérültebb a hajszerkezet, annál szembetűnőbb az eredmény. Viszonylag jó állapotú hajnál megelőzésképpen a festékhez keverve látványos hatást nem fog produkálni, mivel "csak" megvédi a hajszerkezetet a károsodástól. Szerintem hasznos termék, teszi a dolgát és egy mindenki számára megfizethető alternatívát kínál a "plex"-ek egyre növekvő piacán.

Azzaro Twin Woman EDT

Azzaro Twin Woman EDT
2017. január 20.

Aktuális szerelmem, minden reggel érte nyúlok. Finom, puha, krémes, de valahogy mégsem túl édes, van benne egy csöppnyi frissesség. Amikor először megillatoltam, nagyon emlékeztetett valamire és több hét használat után ugrott csak be, hogy pontosan ugyanolyan illata van, mint a régi, kilencvenes évekbeli fehér tejüveges, világoszöld kupakos, pumpás adidas deónak, amit annak idején szintén nagyon szerettem..