Alaina12

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2018. december 19.

Nehéz a kombinált bőrömre megfelelő hidratálót találnom. De próba szerencse, megvettem ezt, 1499 Ft-ért. Hát, eddig imádom. :D Az arcom szinte azonnal beszippantja, jól kenhető az állaga, nem túl nehéz. Szépen hidratál, mégsem zsírosít, egyenletesebbnek látom az arcbőrömet, mióta használom. Az illata nem a kedvencem, de ez másodlagos, hamar elillan.

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Intensive Repair Balzsam

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Intensive Repair Balzsam
2018. július 14.

Update: Továbbra is jól teljesít, imádom. Az illata isteni, a hatását eddig egyik balzsamom sem múlta felül. Nem lesz tőle nehéz a hajam, és nem zsírosít jobban.

Akciósan vettem a Rossmannban. Eddig Syoss Salonplexet használtam, de nem voltam elégedett, ezért továbbra is keresem a megfelelő balzsamot. Első használat után azt tudom elmondani, hogy a hajam érezhetően puhább. A száraz, töredezett hajvégeket semmi nem fogja "megjavítani", csak az olló. :D Az illata nagyon tetszik, igazi Pantene-s beütés. Az állaga is jó szerintem, nem túl sűrű. Remélem, hosszabb távon is jól teljesít, eddig 5*.

Dove Regenerate Nourishment Hajbalzsam

Dove Regenerate Nourishment Hajbalzsam
2018. július 14.

Az árát tekintve többet vártam, azt hittem igazi táplálást kaphatok a hajamra. Az illata, állaga jó, de az én hajam közel sem lett olyan puha és selymes, mint pl. A Pantene 3 minute miracle balzsamtól. Úgyhogy maradok annál, nem kísérletezem. 3*, mert nekem nem jött be, de egyébként egy vékonyszálú hajra el tudom képzelni, hogy hatékonyabb.