albyn

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2020. szeptember 9.

Teljesen jó, viszont, valóban sokat ad egyszerre és csúszós érzetű, úgyhogy így együtt nehéz és sokáig tart a gyerekek bőréről lemosni zuhanyzáskor.Emiatt lehet, hogy nem veszem újra, mert balesetveszélyesnek is érzem, és szükségtelenül sok vizet is pazarol.

Babylove Sensitive Pflegebad Babafürdető

Babylove Sensitive Pflegebad Babafürdető
2020. március 14.

Nem rossz. Fürdettük korábban vele a gyerekeket is, talán, akkor még a régi receptúra volt. Jobb szerettük a zöld rossmannost, mert az pumpás és nagy habot adott. Az utóbbi időben viszont amaz megváltozott, így újra adtam egy esélyt ennek. Már csak azért is, mert nagy kiszerelés, ne kelljen boltba mászkálni ezekben a bizonytalan időkben, ha nem muszáj. 🙄

Magamon próbáltam ki, mert a babafürdetők nem szárítanak annyira, mint rájöttem 😊, és nekem fontos a tényleges illatmentesség is, mert nem bírom a szagokat-illatokat, vagy, ha tetszik is, hamarabb megunom őket, mint, hogy elfogyna egy flakon.

Viszont, ezt nagyon nehéz lemosni, az illatmentes Baby Dove sokkal jobban tetszett, csak hát, ugye, drágább. A gyerekeknek marad a babydreames tesó - csak épp zuhanyoztatjuk őket. 🙂

Babydream Extra Sensitives Waschgel & Shampoo

Babydream Extra Sensitives Waschgel & Shampoo
2020. február 15.

2019. nov.: Ez a gyerekek alapfürdetője, elég stabil és nagy habot ad, nem zavarja a bőrüket, nekünk is jó. Annyi, hogy felnőtt hosszú hajra nem tökéletes, de minden egyébre igen. Alapdarab.

2020. jan.: Amióta egy ideig nem volt kapható, majd újra megjelent, rajta a mikroműanyag-mentes felirattal, kb. azóta tűnt föl, hogy már nem habzik úgy fel, mint régen, sőt, szinte egyáltalán nem. Áthidaltuk: áttértünk zuhanyoztatásra a gyerekeknél, ahhoz továbbra is remek. :) Felnőtt zuhanyozásra viszont már nem alkalmas: rengeteget kell használni belőle, mert szinte semennyire sem habzik. Arcon csak minimálisan szárít, szóval ilyen arc-intim lemosónak jó továbbra is.