alexandra06

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2018. augusztus 10.

Sokan ajánlották, ezért gondoltam kipróbálom. Egyáltalán nem olyan jó, mint amilyennek mondják! A pattanásokkal semmit nem csinál, az arcbőrt viszont eléggé kiszárítja. Én nem ajánlom, bár lehet hogy csak nekem nem jött be.

Jimjams Aloe & Ginkgko Hidratáló Arctonik

Jimjams Aloe & Ginkgko Hidratáló Arctonik
2018. augusztus 10.

Szerintem az egyik legjobb tonik. Reggel és este használom, nekem bevált. Bár sokan mondják, hogy büdös, illetve “mű” illata van, mintsem hogy rózsa, szerintem nagyon kellemes és műnek sem mondanám. Továbbá alkoholmentes! Szóval nálam abszolút újravevős:)

Miss Sporty Fabulous Lash Stretch It! Szempillaspirál

Miss Sporty Fabulous Lash Stretch It! Szempillaspirál
2018. augusztus 10.

Egyszer gyorsan kellett egy szempillaspirál, akkor, abban a boltban olyat nem találtam ami épp elfogyott, úgyhogy úgy gondoltam ideje kipróbálni valami újat. Nem akartam 3-4 ezret költeni rá, így kerestem egy olcsó, de mégsem ilyen “nagyon gagyi” fajtát. Őszintén, nem mondom hogy a legeslegjobb szempillaspirál, de ár-érték arányban kiváló és szép pillákat lehet vele csinálni. Plusz pont még, hogy pontosan annyit vesz fel a keféje amennyi kell és gyönyörűen szétválasztja a pillákat, továbba lemosni is könnyű. Egyetlen hátránya, hogy elég könnyen lejön, illetve elkenődik. Sajnos ezért “csak” 4 csillag:(