AlexaRed

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2017. augusztus 29.

A nagyon zsíros arcbőrömön láthatóan használ, a nap végére is csak enyhén lesz fénylő, és ez nálam haladás :) kb 3 hete használom . A mitesszereim sokkal kinyomhatóbbá váltak. A pattanásaimmal eddig nem érzem, hogy bármit is tett volna, bár anyukám is kipróbálta, mert mostanában kijöttek rajta pattanások, és az ő arcbőrén egyértelműen ez húzta le ezeket, és azóta vissza sem jöttek neki :) Első körben 4 csillag.

Gliss Kur Oil Nutritive

Gliss Kur Oil Nutritive
2017. március 7.

Sokan írták, hogy nekik nem vált be, én meg voltam vele elégedve :) elég száraz a hajam, és amikor befújom ezzel, azonnal ki tudom fésülni a hajamat. nekem puhította is, nem csak kifésülhetővé tette:) Heti 1-2 alkalommal használom max, főleg konkrétan a gubancokra fújva. Az illatával meg vagyok elégedve, bár már egy kicsit unalmas, mert régóta használom, úgyhogy lehet, hogy kipróbálok egy másik illatút. Az egyetlen dolog, amiért 4 csillagot adok rá, hogy nekem néha okoz egy kis korpásodást, úgyhogy emiatt nem használom gyakrabban, csak ha tényleg gond van.

Syoss Renew 7 Sampon

Syoss Renew 7 Sampon
2017. március 7.

Nekem nagyon szárított és lapos lett tőle a hajam, és 2. napra már tocsogott a zsírtól a szárító hatása miatt... Amint sampont váltottam, megszűnt ez a probléma szerencsére.