Alexy

Regisztráció dátuma: 2013. április 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 24.
Bőrprobléma: -

Head & Shoulders Suprême Color Protect Sampon

Head & Shoulders Suprême Color Protect Sampon
2019. július 23.

Már régóta küzdök egy kis korpával, kipróbáltam egy csomó drága sampont. Még nagyon régen volt hasonló problémám, akkor a H&S óceános verzióját használtam évekig, ami meg is szüntette a problémát. Aztán valamiért visszajött, és azóta is küzdök vele, az óceános már nem működik sőt..., férjem a citromosat használja, az sem segített. Aztán a "mit veszíthetek" alapján kíváncsi voltam, hogy ez milyen lehet, és nagyon pozitívan csalódtam. Régen mindig eléggé kiszárította a hajamat a H&S és sok kencét kellett, hogy rákenjek, hogy szép legyen, ezzel viszont elég egy balzsam (nem a sajátját használom). Szép fényes a hajam, a korpát is mérsékelte, ha 2-3 naponta mosom akkor nem is tér vissza, és annyira nem zsírosítja a hajamat, hogy előfordul, hogy nem érzem 3 nap után sem hogy hajat kellene mosni (de tudom hogy muszáj, különben visszatér a korpa). Nagyon szeretem az illatát is, kicsit olyan érzésem van tőle mintha fodrásznál jártam volna, és a színe is szépen megmarad. :) Borzasztóan kevés kell belőle annyira habzik. Kb az 1/3-át kenem a hátközépig érő hajamra, mint amit általában szoktam és bőven elég. Nem csodaszer azért, de a sok pozitív dolog miatt, amire őszintén nem számítottam 5 csillagot kap.

Yves Rocher Brillance Shine Ragyogó Szépség Balzsam

Yves Rocher Brillance Shine Ragyogó Szépség Balzsam
2019. március 7.

Ez lett a kedvencem. Valamiért néha még kísérletezgetek, hogy hátha lesz még ami jó, de mindig visszatérek, és akkor nem is értem miért váltottam másra. Nem nehezíti el a hajamat, nem zsírosodik tőle hamar, úgy mint más balzsamoktól, szép és fényes lesz a hajam tőle. Kifésülni ugyan nem a legegyszerűbb (talán ezért próbálkozom néha mással is) de még mindig ez a legjobb. Kár hogy nincs nagyobb kiszerelésben, mert a hosszú hajam miatt hamar elfogy. Nincs semmi különös illata, de az sem marad meg sokáig, ez nem feltétlenül baj (terhesség alatt ez kimondottan nagy előnye volt a terméknek).

Yves Rocher Meseerdő Gyümölcsei Kézmosó Gél

Yves Rocher Meseerdő Gyümölcsei Kézmosó Gél
2019. március 7.

Ajándékba kaptam a kézkrémmel rendelés mellé, pont karácsony előtt. Nagyon illett az ünnephez. :) Kellemes az illata, én örülök hogy nem volt annyira nagyon édes (attól tartottam). Pici baba miatt nagyon sokat kellett mindenkinek kezet mosni, látogatóknak is, többen meg is jegyezték, hogy milyen szuper. :) Nem szárít és szépen tisztít.