Aleysa

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Trend It Up Build-Up Körömerősítő Lakk

Trend It Up Build-Up Körömerősítő Lakk
2021. november 25.

Muszáj írnom róla, most lett elegem :-) önmagában jó termèk lenne, nem is drága, de nem tudok belőle úgy venni, hogy ne kezdjen el besűrűsödni hetek alatt. Illetve az ecsetben összecsomósodik a cucc ès egy idő után kèptelensèg használni. Èn egyenletesen sem tudom eloszlatni a cuccot a körmeimen, de lehet hogy ez a körmöm hibája is. Jó lenne, ha nem kène újat venni belőle havonta egyszer.

Artdeco Perfect Color Lipstick

Artdeco Perfect Color Lipstick
2021. november 19.

Idèn ősszel betèvedtem a Müllerbe. Mivel mèg nem volt maszkviselès, elkapott a hèv, hogy szeretnèk egy őszi rúzst. Kiszúrtam a 835-ös, gorgeous girl színt. Aggódtam, mert ugye a drogèrias fènyek becsapósak, de ez valami gyönyörű. Jött is velem. Igènyes a csomagolás, a rúzs tokjának van súlya. A színe hordós ès hideg árnyalatú. A rúzs alakjából adódóan èn fel tudom kenni viszonylag precízen. Az állaga krèmes, nem szárít, sőt. Sokat nem èrdemes felkenni, mert elcsúszik. Szájceruzával tartósabb, meg akkor nem fut túl a száj vonalán.
Èn nagyon nagyon szeretem.

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Sampon

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Sampon
2021. november 7.

A csomagolás szèp. Az illata jó ès van dúsító hatása. Elèg sűrű az állaga, ebből adódik a hátránya is, nèha úgy èrzem, nem sikerült rendesen kimosni a hajamból, pedig öblítem a vègtelensègig. Viszont pihepuha a hajam tőle. Próbálgatom a dúsító samponokat, ès azèrt csak vissza-visszatèrek ehhez.