Aleysa

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Trend It Up Fiber Brow Szemöldökformázó Gél

Trend It Up Fiber Brow Szemöldökformázó Gél
2019. augusztus 27.

Akartam valami tartósat, így lyukadtam ki ennél a kis cuccnál. Első használatkor az első mozdulattal minden festékes lett, miután elszidtam majd lehúztam a rengeteg felesleges anyagot a keféjéről kiderült, hogy remek kis cucc. Van belőle hideg szín szőke hajhoz, jeeee és megtanultam bánni vele.
Azóta annyira megszerettem hogy ha bármi sminket teszek, ez is tuti felkerül. Gyorsan lehet vele dolgozni, szépen fixál, ha megszárad. Pici hézagok kitöltésére is elég lehet, de ha hiányérzetem van, akkor belepótolok a márka szemöldökcerkájával.
Abszolút megérte, s nem tépi ki a szemöldököm, mint néhány cerka. Teljesen jó vétel, újraveszem.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. augusztus 27.

Én semmi férfiasat nem találok benne, bár az is igaz, hogy a nem nagyon bírom az extra édes illatokat. Én benne nem érzem, hogy az a dugjmeg illlat lenne, de nem is elegáns. Nem hivalkodó, de érezhető, nagyon szívesen viselem a hétköznapokon nappalra. Szerintem ez a nagy nyári meleg lefojtja, kiváncsi leszek ha hűvösebb lesz, mit mutat majd.
Nekem tökéletes felkapom magamra illat :-)

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál
2019. május 2.

Én mérges vagyok rá. A hatása szép, amikor első pár alkalommal használtam, még értettem miért vampire lashes. Amit a szempilláimmal csinál, azzal meg vagyok elégedve, de basszus ne potyogjon már le apró fekete pöttyökben a nap folyamán. Oké, hogy olcsó, de szerintem nem megbocsátható, hogy a szemem alatt köt ki, s minden órában találok darabkákat a szemem alatt.