AliceWonderland

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 31.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 31.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Secret Fantasy Wonderland Kölni

Avon Secret Fantasy Wonderland Kölni
2017. szeptember 22.

Legeslegkedvencebb illatom, tényleg meglepően tartós az árához képest. Ha rajtam van, mindig kapok dicséretet. De most 1 ideje nincs a katalógusban és az online webshopban sem találom :( tud róla valaki valamit?

UPDATE: írtam az AVON ügyfélszolgálatnak, akik ezt írták vissza:
"A Secret Fantasy Wonderland parfüm sajnos már nem rendelhető.
A termék kivonásra került!"

Kár érte... :( Tényleg a kedvencem volt.

UPDATE2: Többen is jeleztétek, hogy kapható megint, és tényleg... köszönöm, hogy írtátok! Az ügyfélszolgálat válaszát így azóta sem értem. Most berendeltem belőle többet, ki tudja... :D

Netamin Hajszépség Tabletta

Netamin Hajszépség Tabletta
2017. július 13.

Több hajvitamint is kipróbáltam már, de ez volt a legkomplexebb és amellett teljesen elfogadható az ára is. Már 1 hónapnyi szedést követően is több új hajszálkezdeményt láttam a fejemen, úgyhogy azóta is "hű társam" ez a vitamin.

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Jojobával

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Jojobával
2017. június 27.

Egy másik Alverde krémet szoktam használni, de az épp nem volt, viszont krém nélkül sem akartam maradni, így levettem ezt, bár filóztam az alkohol miatt...hallgatnom kellett volna a "belső hangra". Már ahogy kinyitottam nagyon megcsapott az "alkohol-szag", felkenve pedig csípte az arcom és nagyon hamar piros foltok jelentek meg rajta :( Sajnos nekem teljes pénzkidobás, talán zsírosabb bőrre jó.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ