Alix

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2020. június 14.

Kvázi véletlen vettem az első dobozzal még a karantén időszak elején, mikor a nagy betárazások időszaka volt.Nekem mumusom hogy egyszer majd nem telik vagy nem lesz lehetőségem borotvát meg hajfestéket venni, és őszhajú szőrös jeti lesz belőlem..Itthon vettem észre, hogy ez bozony ecsetes-edényes megoldás, nem a “csőrös” flakon amit lustaságból használni szoktam.Szerencsére volt ecsetem itthon.Az eredménnyel pedig annyira elégedett voltam, hogy azóta csak ezt veszem.(Korai őszülést örököltem, és mivel az eredeti hajszínem szinte fekete, gyakran kell festenem.) Sokéves rutinos hajfestőként tudtam, hogy nem a sötétbarna meg mindenféle fantázianevű barnák közt kell keresgélnem, hanem valami sötét-vagy középszőkét, akkor lesz olyan barna árnyalata a hajamnak, amit szeretnék.Kiválóan működik a festék.Aki szenved aztal, hogy túl sötét lesz a festéktől a haja, próbálja ki, hogy csak a tövére viszi fel a festéket, és 30 percig hagyja, majd lemossa.Ha csak pár árnyalat a különbség az eredeti haj meg a festett szín közt, elég ha annyi festék jut a hajvégre ami lemosás közben oda jut.Én régen türelmetlen voltam, ráhúztam a teljes hajamra a festéket egyből (nemcsak a tőre, es csak utána a többire), ezért a sok festékrétegtől szinte fekete volt a hajam, hiába barnákkal festettem.
Egy szó, mint száz:ha barnát akarsz, válassz sötét-vagy középszőke festéket, és utánfestésnél csak a tőre húzd rá.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2020. május 16.

Hirtelenjében 3 árnyalatot is vettem rövid időn belül:Ladylike,Not just a pretty face és Eternal optimist.
Nagyon-nagyon elégedett vagyok velük.A karanténosdiban ötször annyi időt töltök mosogatással,edénysúrolással,zöldségpucolással mint egyébként,és még egy fémdörzsis lábos súrolás sem viseli meg-ez minden más lakkot ki szokott nyírni.
Épp kezdtem lejönni a körömlakk függőségről,de ez most szerelem.

Balea Med 2in1 Testápoló 15% Ureával

Balea Med 2in1 Testápoló 15% Ureával
2020. április 24.

Ár-érték arányban szuper. Jól beszívódik, kellemes "tisztaság illata" van, és az én bőrömmel a drágább testápolók sem tudtak csodát tenni- úgyhogy ez bőven megfelel.