Alizka

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2020. március 26.

Pakolásként használom már egy ideje, a felét fogyasztottam el eddig. Szeretem, mert hidratál, és fényes tőle a hajam. A többi változatot próbálva ezt az utóbbi hatást nem tapasztaltam. Tehát ez egyértelműen mellette szól. Az illatát is szeretem, bár nem tudom, hogy minek az illatát lehet benne érezni. Újraveszem még ezt is, meg az összes eddig próbált testvérét. Elégedett vagyok vele.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. március 26.

Update: a tégely vége felé járva valahogy beütött a hatás, puha, kezelhető hajat eredményezett. Újra fogom majd venni.
Puhít, táplál, de balzsamként és pakolásként használva nem simít és nem is zabolázza meg a hajamat. Ami ráadásul nem is mindig kezelhetetlen, csak vannak olyan időszakai. Az illata ennek is finom. Mindenképpen elhasználom, talán hosszabb távon alkalmazva hatásosabb lesz.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% in Squalane

The Ordinary Granactive Retinoid 2% in Squalane
2020. január 18.

Az emulziós változatot szoktam használni, de legutóbb nem volt belőle, így arra gondoltam, hogy kipróbálom ezt. Azt hittem, télen jó lesz a szárazabb bőrömre az olajos formula, na meg a komedogén index is alacsony a squalane mellett, az se olyan nagy kockázat. Ja. De nem nekem...Megszaporodtak a mitesszereim, van pár pattanásom is, mióta ezt használom. Ez eléggé bosszant, mivel sokat küzdöttem/küzdök ellenük. Ráadásul nekem egyszerűen nem szívódik be, akármilyen keveset is viszek fel belőle az arcomra. A párnámon köt ki a nagy része. A bőröregedés elleni hatása azért jó így is, egész kisimult az arcom. Nagyon sajnálom, hogy nem jött be. Valahogy elhasználom, talán, ha nem minden nap vetem be, kevésbé tapasztalom a negatív hatásait.