Alizka

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Brow Fast Sculpt Szemöldökgél

Maybelline Brow Fast Sculpt Szemöldökgél
2021. október 28.

Már többször újravettem a soft brown árnyalatot, ami kicsit sötétebb, mint a hajam, nekem így még megfelel. Szerintem egész jól áll ez a hideg tónusú barna az arcbőrömhöz is. A keféjével elégedett vagyok, precízen lehet vele dolgozni. Nagyon tartós a festék, egész nap nem mozdul, kivéve, ha valami olyan kerül az arcomra, ami mellett bármi lefolyik róla - ebben az esetben egy pici ebből is eltűnik, de nem kenődik ekkor sem. Amikor még sok termék van a tubusban, kicsit le kell szednem a fölösleget, nekem akkor lesz pont elég (dúsabb szemöldöknél ez másképp lehet). Szinte minden nap használom, és így sokáig kitart. Összességében elégedett vagyok, négy csillagot kap - ötöt akkor adnék, ha lehetne több árnyalatban is kapni.

Alverde Hydro Eye Prep Cream

Alverde Hydro Eye Prep Cream
2021. szeptember 30.

Kellemes krém, de semmi extrát nem vettem észre. Van egy enyhe illata, ami miatt aggódtam, hogy irritálni fog, de nem így lett. Egyébként jó az illata, számomra ibolyához hasonlít, amit imádok. Nem is könnyeztem tőle, és ez jó. Valamennyire hidratál, ad egy szép fényt a szemkörnyéknek, ez oké. Néha azt vettem észre, hogy kukacosodik, gondolom, a felkent mennyiségtől is függ. Így kicsit problémás a rutinba illesztése. Összességében nem rossz, keveset kell belőle kenni, ha sikerül, és akkor okés. Most van másik szemkörnyékápolóm, de lehet, hogy újraveszem még. Négy csillagot adok neki.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2021. március 2.

Eléggé látványos a hatása. Tiszta, pihe-puha bőrt eredményez. Ez egy kezelés tulajdonképpen, nem helyettesít egy megfelelő rutint. Csak ezért nem veszem majd mindig újra, hanem csak időnként, amikor szüksége van a bőrömnek és a lelkemnek egy kis extrára. Az árát egyébként abszolút megéri. Nagyon sokáig kitart, mert legfeljebb hetente kétszer tudom használni. De leginkább ritkábban, havonta 1-2 alkalommal veszem elő az utóbbi időben, mert jól karban tartom az arcomat a cosrx bha-jával és a TO 5%-os tejsavjával.