Alizka

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2019. július 26.

Alapból táskás egy kicsit a szemem, de ahogy mentek az évek, a reggeli duzzadás egyre látványosabb lett, és egyre tovább tartott, amíg leapadt, ha egyáltalán... A probléma megoldására szereztem be ezt a szérumot, sötét karikáim nincsenek, így az erre irányuló hatásáról nem tudok nyilatkozni. A duzzanatot egy kicsit leviszi, amit a fagyasztott kanál meg jégkocka is tud, de ez azért jóval humánusabb megoldás, és piros foltok se maradnak utána. Nagyon gazdaságos ez az adag ilyen kis területre, főleg, hogy csak a korán kelős napjaimon nyúlok érte. Rendszeresebb használattal lehet, hogy még látványosabb eredményt lehet elérni. Nem alapdarab mindenkinek egyébként, de ha valaki szemkörnyék gondokkal küzd, annak érdemes kipróbálnia, mert sokat jelent az összképben, hogy milyen állapotban van ez a terület.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. július 21.

Nem nagyon tudom hová tenni ezt a szérumot. Már hamarosan elfogyasztom a második üveggel is, és igazából nem tudom, hogy mennyire van hatása. Viszonylag sok terméket használok az arcomra, így bizonytalan vagyok abban, hogy mit tulajdoníthatok neki még akkor is, ha egyesével vezetem be őket a rutinomba. Végül is, azt mondhatom, hogy a bőröm ragyogó, egységes, néha még dicséretet is kapok érte. Mitesszereim (még mindig) vannak, hogy ez a szérum okoz-e galibát, fogalmam sincs. Az állaga nagyon bejön, örülök, hogy ilyen vízszerű. Kicsit néha csípi az arcom, de nem vészes. Van olyan nap, hogy kihagyom a használatát, és azóta mintha csökkent volna ez a jelenség. Ami zavar, hogy rendesen besárgul a kezem, meg a körmöm, amivel gyakran érintkezik. Tudom, ez ilyen, de... elég igénytelen benyomást kelt a sárga köröm, na. És a cucc is megsárgul, annak ellenére, hogy a fürdőszobában csak a kis üvegcsét tárolom. Mondjuk, gondolom nem egy panellakás hőmérsékletére van kitalálva, ami ilyenkor 30 °C körül van. Tulajdonképpen nem vagyok annyira rászorulva a használatára, na, nem az életkorom miatt, hanem, mert a fényvédőim tartalmaznak antioxidánsokat, ennek ellenére szerintem újra fogom venni. Gondolom, hogy antioxidánsból sosem elég. Főleg, ha olyan öreg (vagy öregebb) valaki, mint én.

Love Beauty and Planet Sampon Kókuszolajjal & Ilang-Ilang Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Kókuszolajjal & Ilang-Ilang Illattal
2019. július 9.

Az utóbbi hetekben valamiért nagyon kiszáradt a hajam, pedig mellőztem a hajszárítást és vasalást. A márkával már volt jó tapasztalatom, így bizalommal választottam ezt a sampont a problémámra. Egy hajmosás után, balzsam, pakolás nélkül is puha és fényes lett a hajam tőle. Attól én is tartok, hogy hosszú távon túl sok lesz, mert alapvetően inkább zsíros a hajam. Talán majd más samponnal felváltva elhasználom. Viszont most teljesen elégedett vagyok.