AlizRozsahegyi

Regisztráció dátuma: 2015. október 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2016. október 29.

Pár napja vettem ilyen 2in1 akcióban a Rossmannban. A camouflage korrektorral van 1 csomagban aminek iszonyúan örültem hiszen ezért a két termékért mentem be. Így hát nyilván elhoztam. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg (010) hiszen hófehérke vagyok,kicsit sötétebb a bőrömnél,de nem vészes,legalább nincs hulla fejem. Nagyon könnyen el lehet dolgozni,és ahol szükségem van rá a kényesebb területeken szépen lehet építeni is. Én nem érzem maszk hatásúnak. Szépen letisztított arcra tettem fel a natúr arckrémemet (tehát nem konkrét primert) egyébként sajnos zsíros és pattanásos a bőröm...:( aztán használtam a korrektort a szemem alá meg a pattikra. Aztán feltettem az alapozót. Ezután a szem alá tettem még a korrektorból a homlokom közepére amit a youtubeos vidikből lestem el,de még sosem csináltam, gondoltam itt az alkalom kipróbálni az államra szintén tettem. Ezután catrice kontúr palettából kontúroztam kicsi pirosító+highlighter meg a szempillaspirál.Még púdert sem használtam sem sminkfixálót,semmit... Elmentem itthonról 8 óra múlva hazaértem,és nem hittem a szememnek.....NEM VOLT "cakey" az alapozóm,nem kopott le sehonnan!!!!!!!! (ami nálam csoda mert az összes alapozóm olyan lesz és a fél fejemről lekopnak pár óra után bele értve még az estee lauder double weart is...) Icipicit átfénylett a homlokom,de ennyi....arról meg ne is beszéljünk milyen szuper púder illata van. Már rajtam van 9 és fél órája és néha még mindig megcsap nekem ez még plusz pont,mert imádom ezt az illatot.
Ha hosszútávú lesz majd a kapcsolatunk és változik valami akkor jön az update de remélem így maradunk nekem most ez a No 1!!! Kicsit hosszú lett bocsi :)

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik (régi)
2015. október 23.

1 hete használom,de ugyanúgy szenvedek a pattanásaimtól...oké hogy ne várjak egyből csodát de már annyi mindent próbáltam és semmi sem segít :(
Féltem hogy szárítani fogja a bőröm,de nem teszi

L'Oreal Paris Studio Line Hot & Big Hővédő Spray

L'Oreal Paris Studio Line Hot & Big Hővédő Spray
2015. október 23.

Elsőre mikor ráfújtam a nedves hajamra nekem nagyon ragadt tőle ki is akadtam hogy moshatom meg újra,de szárítgattam és azt vettem észre hogy a hajam ami egyébként úgy viselkedik hogyha hajszárítóval szárítom úgy néz ki,mint 1 oroszlánsörény,felejtsd el hogy beszárítod magadnak csak a sörény amíg ki nem vasalom. Ezzel viszont csak lestem hogy a hajam normális maradt tök egyenes lett be tudtam szárítani és mire megszáradt egyáltalán nem volt ragacsos hanem kifejezetten puha volt és selymes. Úgyhogy végül bevált :) Nem használtam sokszor még meg annyira nem is vagyok oda érte de amíg nem találok jobbat megteszi :) De hogy a hővédők tényleg védenek-e a hőtől azt nem tudom,de legalább érzésre olyanom van,hogy megvédem a hajam bár nem feltétlen hiszek benne :D
4 pont mert nem biztos,hogy majd újraveszem.