Alleirbag

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Finacea 150Mg/G Gél

Finacea 150Mg/G Gél
2020. szeptember 26.

1 éve kűzdöttem papulopusztuláris rosaceával, melyet az állandó pirosság és pattanásos jellegű göbök jellemeztek.
A bőrgyógyász altal javasolt antibiotikumos kenőcs teljesen hatástalan volt.
Végső elkeseredésemben az interneten keresgélve a terápiás lehetőségek között a Krémmánián találtam rá a a Finacea krémre, melyet a háziorvossal irattam fel és reggelente használtam.Nagyon hatékonyan csökkentette s gyulladást és halványította a pattanásos göböket.
A terápiát kiegészítettem Soolantra krémmel, mely hatékony a demotex atkára, melynek elszaporodását véleményezik a gyulladásos göbök kialakulásának hátterében.
Fertőtlenítő lemosásként bórsavat(solutio acidi borici 2%) használtam, mely recept nélkül kapható a patikákban.
Az előírt 3 hónapos Soolantra kúrát végig csináltam kiegészítve a Finacea és bórsav használatával, mely teljes gyógyulást eredményezett.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, ezt a 3-as kombinációt, aki papulopusztuláris rosaceával küzd.
Nem olcsó a krémek, de nagyon hatékonyak és kiadósak, olyannyira hogy maradt is 1 teljesen bontatlan doboz Finacea, melyre már nincs szükségem és szívesen tovább adnám féláron.
nemethgabi1@gmail.com

Soolantra 10 mg/g Krém

Soolantra 10 mg/g Krém
2020. szeptember 26.

A bőrgyógyász altal javasolt antibiotikumos kenőcs teljesen hatástalan volt.
Végső elkeseredésemben az interneten keresgélve a terápiás lehetőségek között a Krémmánián találtam rá a Soolantra krémre, melyet a háziorvossal irattam fel és esténként használtam.
A terápiát reggel Finacea krémmel egészítettem ki, mely hatékony gyulladáscsökkentő és halványította a pirosságot, a göböket.