AllureCode

Regisztráció dátuma: 2021. május 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. május 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik
2021. május 30.

Ez volt az első olyan termék, amit először megvettem és csak utána olvastam el a véleményeket. Teljesen magam alatt voltam, amikor megláttam, hogy 90%-ban 1-2 csillagot kapott, már elkezdtem megbarátkozni a gondolattal, hogy vettem egy drága pucoló szert. Nekem kombinált a bőröm és érzékeny, most ráadásul pattanások is társultak mindehhez. De ha már ez a tonik itt van a kezemben, akkor természetesen kipróbáltam.
Kellemesen csalódtam. Az illata szerintem jó, lehet érezni az alkoholt, de nem zavaró. Az én bőrömet nem csípte, nem égette, nem pirosította ki, nem duzzadt meg tőle semmi. Aki azt mondja, hogy annyira szárít, hogy kétszeresére növeli a faggyútermelést... hát... ezeknek a dolgoknak kicsit olvassatok utána. 3 nap használat után ég és föld lett az arcbőröm! Fantasztikus!
Én alapból minden este lefekvés előtt lemosom a sminket, majd nagyon vékony rétegben bekenem az arcomat Nivea Soft krémmel. Most ez a rutin annyiban változott, hogy a krém előtt áttörlöm az arcomat a Neutrogena Blackhead Eliminating tonikkal. Csak ajánlani tudom!