amandalear

Regisztráció dátuma: 2020. május 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. május 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Cosrx Centella Blemish Ampoule

Cosrx Centella Blemish Ampoule
2020. május 23.

Mar csomoszor ujra rendeltem. Nagyon szuper pattanásos zsíros bőrre. Könnyen felszivodik, hidratál és nekem elmulasztotta a pattanasaim nagy részét. Nagyon szeretem.

Philips Lumea Prestige IPL Szőrtelenítő Készülék BRI956/00

Philips Lumea Prestige IPL Szőrtelenítő Készülék BRI956/00
2020. május 23.

Nagyon nagyon örülök, hogy befektettem rá. 3as bortipusom van, sötét barna szőrrel. 4-5-ös fokozaton használom. A 2.kezeles után kihullott a fele szőröm (pedig az első után semmi nem történt még), a 3. kezelés után már 70-80szazalekban eltűnt a szőröm. Most vagyok túl a 4. kezelésen. Alig maradt vmi. Fájni nem fáj, alig érzem. Csak intimen éget kicsit de csak egy pillanatig tart a dolog és egy gyantázás jobban fáj. Én jártam anno szalonba is lezereztetni. Valóban azok a készülékek erősebbek, De a szalonos lezerezes után is 2-3havonta vissza kellett járnom. A lumea ugyanazt az eredményt hozta , csak 3kezeles után, mint a profi lézer 2kezeles után és itthon csinalhatom a fenntartó kezeleseket, ami olcsóbb és könnyebb mintha folyton visszakene járni a kozmetikushoz. Így jobban megéri. Arról nem is beszélve h a szalonos lézer nagyon fáj.