Amarcordia

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Clear Beauty Tisztító Arcmaszk Aktív Szénnel

Alverde Clear Beauty Tisztító Arcmaszk Aktív Szénnel
2018. november 24.

Csak azért adok neki 2 csillagot, mert erre mondják, hogy ártani nem használ. Még szerencse, hogy fél áron vettem egy impulzusvásárlás keretein belül. Más magyarázatom nincs, mert már régen elköteleztem magam a Body Shop-os arcmaszkok mellett, de hát kellett egy kis újdonság.
Ennek a maszknak semmi hatása nincs. Egyrészt nem értek egyet azzal, hogy könnyen felvihető és lemosható mivel az állaga nagyon fura. Olyan "remegős" géles, mint a kocsonya, de tényleg:) felvinni még csak-csak, de lemosni? Hát, nekem nem volt egyszerű. Egyrészt ez nem szárad meg, ugyanolyan marad az állaga lemosáskor, mint felkenéskor tehát így utólag, már inkább egy kozmetikai törlőkendővel kezdtem volna, de én a zuhany alatt vízzel próbáltam lemosni. Nos a víz konkrétan lesiklik róla, szóval muszáj volt kézzel erősen rásegíteni, hogy megszabaduljak tőle.
Én a tömény alkohol szagát nem éreztem, mert elnyomta a borsmenta és az én hülyeségem, hogy a finom lush fürdőbombás vizem illatát is:)

NYX Duo Chromatic Illuminating Powder

NYX Duo Chromatic Illuminating Powder
2018. március 24.

Nekem a Twilight twin árnyalatban van meg, mert az összes, kékes-lilás-szivárványos-unikornisos kínálatból számomra ez hozza a hétköznapi, természetes fagyosan csillogó hatást. Nagyon különleges a kék irizálása miatt, de mégsem kell félnem, hogy Elza lesz belőlem. Pont elegendő misztikumot tudok az arcomra varázsolni és nekem ez volt a célom, tehát a termékkel elégedett vagyok. Olyannyira, hogy most, hogy jön a tavasz, be fogok szerezni egy barackosan irizálót is.
Picit tényleg porol, de nem vészes és gyönyörűen el lehet dolgozni.

Essence Brushed Metals Körömlakk

Essence Brushed Metals Körömlakk
2018. január 6.

01 steel the show (szürke) és 06 there's no place like chrome (sötét, betonszürke) árnyalatot vásároltam meg és az utóbbi ma van 6-dik napja a körmömön. Én mindig használok alaplakkot és a Better than Gel fedőlakkot, mert ezek ketten alapból megkönnyítik az életem, de visszatérve a lakkra: egyrétegben tökéletesen elegendő volt felkenni. Mondjuk szép lett volna, ha ez a valóban sűrűbb állagú sötét betonszürke lakk nem fed egy rétegben. A száradással sem volt gond, teljesen átlagos és hát a színbe szerelmes vagyok, pedig én nem nagyon szeretem a sötét lakkokat, de ez annyira különleges az ezüst csillogásával!
Igazából még mindig hibátlan (pedig főzők, mosogatok), de holnap lemosom, mert nagyon szeretném már kipróbálni a 01 árnyalatot is. Ha az is ilyen jó, tutira megveszem az összes árnyalatban.
Szerintem, akinek lepattog, az lehet a gond, hogy a sűrű állag miatt túl vastagon viszi fel, ezért szárad lassabban is. Igen, nehezebb ezzel az állaggal dolgozni, de ha sikerül, akkor ez csak öt csillag lehet.:)

1 MÁRKA