Amarila

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Corsodyl Alkoholmentes Menta Ízű Szájöblögető Oldat

Corsodyl Alkoholmentes Menta Ízű Szájöblögető Oldat
2017. december 4.

Amikor hátul (a bölcsességfogamnál) összeharapom a számat, előveszem és öblegetek vele este. Másnapra általában megoldódik a probléma, de vigyázni kell vele, mert az izlelésre károsan hat. Én pl. másnap reggel nem érzem a reggeli kávé ízét. Ezért még este használat után jól lemosom a nyelvem. :) Ha huzamosabb ideig használja valaki eléggé elszínezi a fogakat. De ha az ember tudja és figyel ezekre, valóban jó termék.

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)
2017. december 4.

Nagyon szeretem, már a harmadik tégelyt használom. Télen nálam ez a favorit. Nagyon könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Smink alá is szuper.

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2017. december 4.

Az első néhány napban apró fehér pattanások jelentek meg rajtam (is). Kicsit megrémültem, hogy dobhatom ki ezt a drága krémet! De aztán szerencsére elmúlt és azóta nem fordult elő. Az illata kezdetben kicsit zavart - én sem tartom jól ötletnek egy arckrémet ennyire illatosítani - de néhány nap után már nem éreztem. A krém állaga nagyon könnyű, jól és hamar el lehet kenni. Valóban jó smink alap. Én is kicsit kevésnek találom télen és a száraz panel lakásban. De Vichy Aqualia Thermál krémmel egészítem ki. Az arcomon egyébként nagy változást nem vettem észre pl a ráncok vagy a barna foltok terén. :( Ezért csodaszernek nem mondanám!