Amrita

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYX Dark Circle Concealer

NYX Dark Circle Concealer
2016. december 2.

Nemrég vettem, néhányszor használtam és ahhoz képest, hogy "csak" drogériás (Boots) termék, nagyon jó minőségű. Nem fed olyan jól, mint pl. az ArtDeco camouflage korrektorai, viszont nagyon természetes és elképesztően könnyű, mintha nem is lenne semmi felkenve a szemem alá. Én alapozó nélkül, átlátszó fixáló púderrel használom, előtte BB krémet kenek fel és így is ad egy hétköznapra tökéletesen megfelelő fedést, pedig orbitális fekete karikáim vannak. Kis tégely, de kiadós. Hacsak nem találok valami másik csodaszert, újra fogom venni.

Gliss Kur Ultimate Volume Hajtőemelő Spray Tartás Nélküli, Vékonyszálú Hajra

Gliss Kur Ultimate Volume Hajtőemelő Spray Tartás Nélküli, Vékonyszálú Hajra
2016. november 4.

Nagyon béna, vékonyszálú, tökegyenes, lelapulós a hajam és ez a valami tényleg megemeli a hajtövet. Hajszárítóval kell használni és a hatása pont 2 napig tart, alvással mindennel együtt. Kicsit olyan, mintha cukros vizet fújnék a hajtövemre (ami inkább csak megérzés, mert még soha nem fújtam cukros vizet a hajamra :)
A hajvégekre nem szabad belőle fújni (ha valakinek esetleg az jutna eszébe, hogy teljes hajra fixálóként használja), mert úgy vettem észre, hogy kicsit összeragadnak tőle a hajszálak. De amúgy nem vészes, a barátom elég háklis rá, hogy bele tudjon túrni a hajamba és ne akadjon meg vagy legyen ragadós vagy akármilyen a keze (szóval pl. hajlakkot nem használhatok) és ezt észre sem vette. A funkcióját betölti, az illata kellemes, csak az árát sokallom.

Yves Rocher Plaisirs Nature Mandula-Narancsvirág Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mandula-Narancsvirág Hab- és Tusfürdő
2016. november 4.

Tisztítani tisztít, kipirosodni nem szoktam tőle és bár egyáltalán nem hidratál (ugyanúgy 5 perccel a megtörölközés után pikkelyes a lábamon a bőr), de az illata az valami olyan fantasztikus, hogy emiatt egy ideje csak ezt veszem. Kicsit drága és a hidratálás hiánya miatt kap csak 4 csillagot.