Best of Beauty 2019

amywide

Regisztráció dátuma: 2013. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Banános Sampon

The Body Shop Banános Sampon
2017. június 12.

Amiket itt, Krémmánián kb 2 csillaggal leértékelnek (tehát max 3 pontos termék), na, nekem rendre azok a termékek váltak be legjobban. :D Tény, hogy egy flakon elhasználása után elunja a hajam (picit szárítja), utána kb egy hónapig használok mást, és megint a megszokott eredményt produkálja: az ekcémás -
zsírosodásra hajlamos fejbőrömet nyugtatja, korpásodás megszűnik, a hajam lágy, puha és szép fényes, a száraz végek hidratáltabbak (igaz, arra majdnem napi szinten használok hajolajat is, mosni is kb naponta-kétnaponta szoktam, különben az ekcémás dolog rögvest előjön. :( ). Az illata kicsit sem tartós, de annyi baj legyen. :)

Lush Fairly Traded Honey Sampon

Lush Fairly Traded Honey Sampon
2014. július 28.

A szaga valami förmedvényes, de a hatása...hát az valami csúcs. A hajam a tövénél nagyon zsíros, korpás, ekcémás fejbőr, a vége meg száraz és töredezett.. Rengeteg sampont kipróbáltam már, végül kétségbeesésemben döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Örülök, hogy így döntöttem, a hajam nagyon hálás érte! :D

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2014. július 28.

Én a Fair Trade Honey samponnal használom együtt, nem tudom hogy a kettő együtt teszi-e a csodát, vagy egyenként is működnének..Az én hajam mindenesetre nagyon hálás a használatáért, nem csak isteni illata lesz tőle, de puha maradt, talán kevésbé sérült és száraz, mint az első használat előtt. Felvitelkor olyan, mintha semmit nem csinálna a hajammal, aztán pár pillanat után ha lemosom, azonnal érzem a hatást. :)