Anael

Regisztráció dátuma: 2014. május 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. május 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2016. január 20.

Na, megrontom egy kicsit ezt a sok öt csillagot... :D Egy ideig nagyon jól bevált, anno még sikerült is elhasználnom belőle egy flakont, de már akkor is éreztem valami furcsa változást a szemem alatt. A második flakonnak már körülbelül a felénél jártam, amikor már iszonyúan kisebesítette a szemem alatti részt a sminklemosó, az egész szemem kivörösödött miatta, szörnyű volt... Nem tudom hogy esetleg változtattak-e az összetételén, de az én érzékeny szememnek egyáltalán nem tetszik már ez a lemosó, nagyon sokáig tartott míg sikerült regenerálnom szegényt :(
Ha tehetném, még egy csillagot sem adnék rá, pedig szeretem a Garniert, hisz a L'Oreál (imádom őket) "kistesója" :'(

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz
2016. január 20.

A szemem alatti rész sajnos szuper érzékennyé vált (konkrétan kisebesedett a régi lemosóm miatt), de ez a sminklemosó teljesen rendbe hozta :))) Szépen leszedi a sminket, nem kell belőle sok és nem szárít, nem hagy fura érzetet maga után, a bőröm egész puha lesz utána, nekem nagyon bevált 5*
Ja és ráadásul ilyen karácsonyi dobozos csomagban vettem a leárazások idején, szóval még egy ingyen arckrémmel is gazdagabb lettem :)

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2015. szeptember 3.

Nagyon megörültem amikor megláttam hogy van már extra világos színben is. Kombinált bőröm van, de annyira szerettem volna már egy BB krémet hogy végül megvettem. Kellemes barack illata van, tökéletesen passzol a bőröm színéhez :) Igaz hogy csak önmagában használva olyan fényes tőle az arcom mint egy villanykörte, de ezen egy mattító púdert könnyen segít, ráadásul tovább marad az arcomon.
Azért jó lenne ha a Pure változatából is lenne extra világos árnyalat :)