Ancs527

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)
2017. augusztus 17.

Nagyon jó kis arcmaszk. Igaz a felvitele egyszerűen szörnyű, alig lehet egyenletesen felkenni. Majd miután végre sikerült a művelet, elkezdi marni az ember bőrét. Mégis a végeredmény egy szép, tiszta arcbőr lesz.

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel
2017. augusztus 17.

Az első egy két percben annyira csípte az arcom, hogy már ott tartottam nem várom meg, hogy megszáradjon, azonnal lemosom. De túltettem magam az első ijedségen ás megvártam, mi is lesz ennek a vége. Jól tettem, azt hiszem. Lemosás után alig hittem, hogy tényleg van végre egy ilyen pakolás. Nem azt mondom, hogy hibátlan lett az arcom, de a pórusaim nagysága a felére csökkent. Szeretek újabb pakolásokat kipróbálni, de havonta egyszer ehhez a termékhez mindig visszatérek.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2017. augusztus 17.

Szeretek különböző arcpakolásokat kipróbálni, úgyhogy gondoltam miért ne próbálnám ezt is ki. Főleg miután elolvastam az itteni véleményeket. Arcradírozás után használom. Mindig fennhagynom kb.20 percig majd szivaccsal szoktam lemosni(anélkül szerintem nagyon sokat kell vele bajlódni). Lehet én vártam tőle túl sokat, de azonkívül, hogy pihepuha lesz az arcom, mást nem vettem észre. Néha, ráérősebb napjaimon szívesen használom, de újra nem venném.