ancsa_004

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)
2015. március 23.

Körülbelül egy éve már, hogy a szép világosas barna hajamat befestettem feketére. Mert miért ne, kell a változás. :) Nyáron ez gyönyörű volt a napsütötte barnabőrömmel, de amikor télen kifehéredtem (szó szerint hófehérke bőröm van) hát mitnemondjak.. megutáltam nagyon!!!
Nemrég lett levágva a hajam, mivel eléggé szálkás volt már a vége. Így nem valami hosszú. Leszivatni nem szeretném, mert akkor már végképp nem maradna hajam. Olvasgattam és rátaláltam az Aszkorbinsavas módszerre. Eddig nem mertem kipróbálni, mert sok helyen olvastam, hogy lesz egy kis vöröses beütése a hajnak.

Úgy döntöttem ma, hogy kipróbálom egy kis hajtincsen. Sampon, kis balzsam + C-vitaminpor. Rákentem a kiválasztott kis tincsre és hagytam másfél órát. Utána lemostam és SEMMI! :(((((((( Mit csinálhattam rosszul? :(
Pedig már épp elterveztem, hogy holnap rákenem az egész hajamra és majd milyen szupi lesz visszanyerni a hajam színét.. :(

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz
2013. január 24.

Én egy használat után abbahagytam. Rácseppent a szemem mellé és kicsípte ott a bőrt.. mintha kiégette volna !

Serical Placenta Hajpakoló Krém

Serical Placenta Hajpakoló Krém
2012. szeptember 5.

Maximálisan 5 csillag !!!!!!!! Rettentő jó, sokáig bejár, nagyon olcsó, puhább, fényesebb lesz tőle a hajam! A hibás hajvégeimnek nagyon jó ! Régen agyon vasaltam a hajamat.. picikét vágattam belőle, de még van szálkás hajvégem.. de többet egyenlőre nem vágatok, mert 3hónapja használom kb ezt a terméket és vele együtt nem vasalom a hajam és mintha újranőttek volna a hajvégeim ! A töredezettség minimálisan látszik ! Csak dicsérni tudom ezt a terméket.. (és áldom leendő anyósomat, hogy meglepett vele :$)