Ancsi12

Regisztráció dátuma: 2020. június 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. június 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Hydrogel Hyaluron Arcmaszk

Isana Hydrogel Hyaluron Arcmaszk
2021. január 15.

Nagyon megszenvedtem, mire fel tudtam rakni, mert eloszor csak az egyik oldaláról távolítottam el a védőfóliát. Nem volt még soha hydrogel maszkom így el sem tudtam képzelni milyen lehet. Tényleg nagyon csúszkál és nehéz feltenni, de utána jobban a helyén marad, mint egy rendes fátyolmaszk. Viszont a hatása kárpótolt a problémás feltételért. Sokkal hidratáltabb lett a bőröm, és lett egy egészséges “ragyogása”. Az illata is kellemes, nem zavaró.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. augusztus 16.

Nekem nagyon jól bevált. Olyan hidratálót kerestem, ami parfümmentes és viszonylag jó árban van, és ezért esett erre a választásom. A nagyobb kiszerelést használom, és napi egyszeri használat mellett, két hónap után is úgy érzem még több, mint fele meg van. Az állaga könnyen kenhető, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros réteget. Nekem megfelelően hidratál is, a bőrök egészsegesnek néz ki. Nyárra, tavaszra tökéletes, bár lehet, hogy télre az igazán száraz bőrűeknek nem lenne elég.

Maison Martin Margiela Lazy Sunday Morning EDT

Maison Martin Margiela Lazy Sunday Morning EDT
2020. augusztus 16.

Nem ilyen illatra számítottam a neve alapján. A “Lazy sunday morning” név alapján én inkább egy “tisztaság illatra” számítottam, valami olyanra, aminek frissen mosott ruha szaga van. Ez egyáltalán nem olyan. Se körtét, sem rózsát nem érzek rajta. Amikor először kifújod virágos illat, viszont van benne valami szúrós is, ami nem kifejezetten tetszik. Ez a szúrós szag nem tűnik el később sem, ezért nem szeretem annyira viselni. A hatósugara sem nagy, és nem is a legtartósabb parfüm. Ennyi pénzért számomra nem érné meg újra.