Ancsika77

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Carolina Herrera Very Good Girl EDP

Carolina Herrera Very Good Girl EDP
2021. március 18.

Kis mintát kaptam belőle Douglas vásárlás mellé,ez alapján írom a véleményem.Én abszolút kiérzem belőle az anyaillatot,jó sok gyümölccsel és virággal, a rózsát érzem leginkább.Könnyedebb,mint az anyaillat,tavaszra,nyárra az anyaillat rajongóknak jó választás lehet,de akár minden évszakban hordható.Nekem pl nyárra ez még sok is.Gondolkoztam mire emlékeztet kicsit,az Armani Si Passione talán,Good girl+Si Passione).Írják,hogy Angel Nova,azt még nem volt szerencsém megismerni,biztosan arra is hasonlít.Nekem az anyaillat jobban tetszik,bár ez más,tavaszi verziónak esélyes nálam,de ahhoz még alaposabban meg kell ismerkednünk.

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara
2020. szeptember 2.

Cliniqueből 2 fajta spirált használok,ezt és a High impactot,a kettő közül ezt sokkal jobban szeretem,ezt újra venném bármikor,a High impactot nem.Ez sokkal látványosabb pillákat csinál,igaz,ennek is kell a 2 ,3 réteg,hogy hozza a hatást amit szeretek,de hozza.Szép,hosszú,pillákat csinál,szép fekete a szine,nem tapasztja össze,és nem irritál.Ezzel sokkal drámaibb pillát lehet varázsolni,a High impacttal nekem nagyon sokat kell dolgozni,hogy látszódjon valami.Nem összehasonlító véleményt szándékoztam írni,de a kettő közül ez a jobb nekem,ezt venném újra.Aki a feltünőbb pillákat szereti,annak ezt ajánlom,aki a teljesen természeteset,annak a High Impactot.

Clinique Moisture Surge Eye 96-Hour Hydro-Filler Concentrate Szemkörnyékápoló

Clinique Moisture Surge Eye 96-Hour Hydro-Filler Concentrate Szemkörnyékápoló
2020. szeptember 2.

Első csalódásom Clinique termékben!Irritálja a szemem,reggelre felpuffesztette teljesen.3 nap után már nem mertem felkenni,az utolsó felkenést már le kellett mosnom.Nem mertem megkockáztatni,hogy reggelre megint feldagadjon a szemem.Nem tudom ebből a sok zöld összetevőből melyik irritálhat ennyire.Szomorú vagyok.Nem gondoltam volna ezt Clinique termékről.Arckrémnek megpróbálom elhasználni,többet ne is lássam(Lehet egyedi az érzékenysegem rá,másnak beválhat.Nekem ez így használhatatlan.Kiegészítésképp még annyit,nem voltam még érzékeny semmire,szemkrémekből.