Ancsika77

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Dior Miss Dior EDP

Dior Miss Dior EDP
2021. szeptember 1.

Nagyon nagyon vártam,hogy megjelenjen,végre sikerült tesztelni,kis mintát kaptam vásárlás mellé!Én titkon nagyon reménykedtem benne,hogy a Dior végre visszaadja a rajongóknak a régi Miss Dior Chérie vagy legábbis a 2012 edp vonalat,én óriási rajongója voltam ezeknek,azóta is izgatottan várom vissza őket.A 2017 - est is megvettem,szeretem,de nem sz igazi.Most felcsillant a remény,hogy talán most Ő!Sajnos aki a régi verziókat várja vissza,ez nem az lesz ismét.Első fújásra csalódott is voltam,de aztán kezdett kibontakozni,egyre jobban megtetszett!Nem tudom az orrom csal e,nekem első gondolatom Dior Addict?..Imádom az Addictot,örök szerelmem,úgyhogy nekem ez nem volt csalódás,aztán tovább gondolkozva rájöttem,hogy a sima Joy is bevillant.Összességében elég édes,nagyon púderes,irises vaníliás ,finom virágos illat,tetszik,bár én a Cherie vonalat vártam nagyon,helyette modernizált Addictnak érzem.Ennek is örülök,valószínű beszerzős lesz majd.Tartóssága szerintem nagyon jó,ágyneműmben,köntösömön napokig erősen érződött,nagyon jó érzés volt mikor megcsspkodta az orrom) Szép illat,igazi minőség,de továbbra is várom a 2012 es vonalat vissza!

Dolce & Gabbana Light Blue Forever EDP

Dolce & Gabbana Light Blue Forever EDP
2021. június 4.

Nálam 5 csillagos!Eredeti Light blue+ virágok,kicsit talán édesebb,.Tartóssága nagyon jó,kis papírra fújva hoztam haza a D betűs parfümériából,napok óta illatozik az éjjeliszekrényemen,a kis papíron illatolva 5 napja sem sokat veszített az erejéből.Nagy üveggel beszerezve))Olvastam,hogy több országban már eladták az összeset,nehéz beszerezni!Érdemes beruházni rá,jó mínőség,a tartóssága az Intensehez hasonló.Szerintem nagyon jól sikerült.

Cacharel Eden EDP

Cacharel Eden EDP
2021. május 29.

Ez aztán a bombasztikus illat,kell hozzá befogadó képesség!))Imádom!Dzsungel,őserdő,édenkert,keserű és édes,meleg és hideg,ezek a szavak jutnak róla eszembe.Szerintem a modern kori reinkarnációja a Mugler Aurája!Eszméletlen különleges gyógynövényes zöld- virágos illatok.Jaaa és Kenzo Jungle rajongóknak nagyon tetszhet.Különleges illat,különleges személyeknek,különleges alkalmakra.Nagyra értékelem az egyediségét,a tartósságát,az erejét.Csak azt sajnálom,hogy nehéz beszerezni,bár a Douglasban most éppen elérhető,pénztárcabarát áron.Nekem örök kedvenc.