And1

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2019. augusztus 11.

Update: Még mindig imádom. Nyaralás alatt, túrázás és strandolás közben sem fogott meg a nap. Továbbra sem fénylik át, azonnal beszívódik és a nyári sminkem is kifogástalan marad a használatkor. Biztosan újra fogom venni.

Folyékony, könnyed állagú, nagyon hamar beszívódik. Számomra fontos, hogy megfelelő hidratálás után se peregjen, és sminkelni is jól lehessen rá. Teljesen jól működik, nem ragad a bőr tőle és nem fénylik át. Több mint egy hete a használom, de nem pirult meg az arcom, igaz strandon még nem próbáltam, de városi sétához vagy munkába menet tökéletes. Nem irritálta az arcom, sőt a szemem sem, pedig nagyon érzékeny. Az illata is nagyon kellemes.

Pamex Panthenol 10% Sos Spray

Pamex Panthenol 10% Sos Spray
2019. július 9.

A szokásos Panthenolt kerestem, főleg hajnövesztés miatt, mivel korábban az sokat segített. Ez arra a célra nekem nem vált be, túlságosan ragadt a másikhoz képest,bár pakolásként attól még jó lehet. Én arcra kezdtem el használni és annyira szép lett tőle a bőröm, hogy bár elsőre nem tetszett ,nagyon megkedveltem. Nem szeretem a testáplókat és a nehéz krémeket így kizárólag ilyen célra használom.

Hylamide Glow Radiance Booster

Hylamide Glow Radiance Booster
2019. július 8.

Már többször újra vettem ezt a Hylamide-ot, csak ajánlani tudom. 1-2 napig pár csepp elég reggel és este és egy nagyon szép alapszínt ad a bőrömnek. Én kerülöm a direkt napfényt ahogy csak tudom, így ez sokat segít, hogy kicsit egészségesebben nézzek ki. :) Nekem egyáltalán nem sárgítja a bőröm. Az összetevői is szépek, külön öröm, hogy van benne SOD is , ami nagy kedvencem.