Andeleira

Regisztráció dátuma: 2015. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2019. április 14.

Megmondom őszintén, nagyon akartam szeretni , de nem ment.
Eszméletlenül büdös..felkentem és még utàna is éreztem egy kicsit. Nekem semmi extrát nem nyújtott csak akkor ha másik alapozóval kevertem, de könyörgöm ne kelljen már egy 10 ezres alapozót másikkal keverni.
Pluszban nem tudom 100%-osan , hogy ő volt e a ludas, de (szerintem igen) pattanásokat okozott néha.
Tartóssága se jött be nekem annyira, átfénylett, pedig jó minőségű púdert használok ami az összes többi alapozómnál nem fordult elő.
Végre elfogyott, biztos nem fogom újra venni.:/

Too Faced Born This Way Alapozó

Too Faced Born This Way Alapozó
2019. január 29.

Nekem elegge erzekeny a borom, a MAC-es alapozokat kinem allhatja.. allandoan kipattogok toluk, kicsit feltem tőle ,de nem is ertem miert, hisz csak jot olvasni rola.
Nagyon nagyon szeretem, a fedese azert nem egy DW, de nem is kell hogy az legyen. Szamomra konnyu a viselete , szep a fedese, nekem siman kibirja az egesz munkanapot.:)
Az egyetlen bajom vele a szinvalasztek, a legvilagosabb szin is kicsit sotet nekem, de nyaron szerintem mar jo lesz, ezert nem vonok le pontot.
Egyebkent cultbeautyn rendelheto valamint a cseh sephora oldala szallit Mo-ra is.
Ezeken az oldalakon nincs vam es eleg gyakran vannak akciok is!:)

Too Faced Hangover 3-in-1 Replenishing Primer & Setting Spray

Too Faced Hangover 3-in-1 Replenishing Primer & Setting Spray
2019. január 29.

Na jó, sosem fogom lecserelni!! Reggel sminkeltem ki magam, elmentem dolgozni, a munkahelyemen egy kicsit felfrissitettem es mentem egy céges buliba ami hajnali 3-ig tartott.Hogy a sminkem hogy birta ezt az egeszet? TOKELETESEN! Reggel lefujtam majd egyszer 8 ora munka utan megegyszer es egesz vegig birta. Nem is hittem el mikor hajnali 1-2 ora fele a mosdoba megneztem a sminkem. Majdnem elsirtam magam :D
Csodaszer!! Nem mindennap hasznalom csak kiveteles alkalmakkor, egy kis kincs a fiokomban!:) mindenkinek nagyon ajanlom , az illata pedig isteni!!:)5*