andi93

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2017. március 22.

3 hónapja használom kb. Műszempillám után nagyon jót tett a pilláimmal, megerősítette az elgyengült, megritkult pillákat. Szinte már nem is hullik egyáltalán. Ricinus olajat is használok mellette. Sajnos szerintem van egy bizonyos hosszúság, ami után már nem nő hosszabbra a pillák, így nem kell elvárni tőle, hogy hatalmas műszempilla hatásút varázsoljon. Nekem már egy ideje nem nő és nem dúsul tovább és annyira nem is látványos a változás, mint ami előtte volt.
Kivéve. ha szempillaspirált is teszek rá, akkor gyönyörűek. :)

Avon Planet Spa Luxuriously Refining Szemkörnyékápoló Gél

Avon Planet Spa Luxuriously Refining Szemkörnyékápoló Gél
2017. március 6.

Szerintem semmit se ér. Alig vártam, hogy végre elfogyjon, elég nehezen akart, még akkor is ha naponta használtam, elég kevés kell belőle. Nagyon sötét karikásak a szemeim, ráncaim még nincsenek. Negatívumot nem tudok írni, de pozitívumot se tudok említeni. Talán annyi, hogy hűsít, de néha hűtőbe tettem egy kicsit, hogy jobban hűtsön és az állaga is egész jó.

Remington S8590 Keratin Therapy Pro Hajsimító

Remington S8590 Keratin Therapy Pro Hajsimító
2016. november 8.

Nagyon imádom, legjobb hajvasaló, amit valaha használtam. Remingtonnak nincsen párja. Tavaly karácsonyra kaptam.Nagyon gyorsan és könnyen lehet vele szög egyenes, selymes hajat varázsolni. Sőt még szép loknikat is lehet vele készíteni, eddig az előző Remington Sleek & Curl-al nem sikerült, ezzel pedig legelsőre. :)